حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 10:14:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آلیا:

جاسوسی دولتی،جایگزین تروریسم دولتی در آمریکا شده است

نماینده مردم تهران شعار "مرگ بر آمریکا" را ذکر سیاسی ملت ایران خواند و گفت: با توجه به اثبات بی‌صداقتی آمریکا و همزمانی ۱۳ آبان با شب اول "محرم‌الحرام"، شعار مرگ بر آمریکا طنین‌اندازتر از سال‌های گذشته خواهد بود.
جاسوسی دولتی،جایگزین تروریسم دولتی در آمریکا شده است نماینده مردم تهران شعار "مرگ بر آمریکا" را ذکر سیاسی ملت ایران خواند و گفت: با توجه به اثبات بی‌صداقتی آمریکا و همزمانی 13 آبان با شب اول "محرم‌الحرام"، شعار مرگ بر آمریکا طنین‌اندازتر از سال‌های گذشته خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/51012.jpg جاسوسی,دولتی،جایگزین,تروریسم,دولتی,در,آمریکا,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛فاطمه آلیا نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس ضمن گرامیداشت روز 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: روز 13 آبان یادآور سه واقعه در تقویم تاریخ کشور شامل روز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه توسط دژخیمان پهلوی در سال 43، روز حمله ددمنشانه رژیم پهلوی به صفوف دانش آموزان انقلابی در دانشگاه تهران در سال 57 و روز تسخیر قدرتمندانه لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 است.

وی در ادامه افزود: از همان سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی، مردم این سه واقعه را گرامی می‌دارند تا جایی که شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب کرد روز 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تقویم ثبت شود، چراکه منشاء وقوع هر سه اتفاق آمریکا بوده و همگی وقایع بیانگر کینه توزی، اسلام ستیزی و دشمنی دولتمردان آمریکایی با ملت ایران است.
  
عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه ملت هوشیار ایران همه‌ساله با راهپیمایی‌های گسترده  این روز را گرامی می‌دارند، اظهار داشت: ماجرای تبعید حضرت امام(ره)، تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و شهادت دانش آموزان در این روز از حافظه تاریخی ملت ما هرگز زدوده نخواهد شد و امسال نیز علی‌رغم تغییر تاکتیک دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران و تاکید رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه ادبیات گفتگو با ملت ایران  باید زبان تکریم و عزت و احترام باشد، عملا آمریکا از مواضع قبلی خود عدول نکرده و شاهد توهین دولتمردان آمریکایی به ملت بزرگ ایران هستیم.
 
نماینده مردم تهران با اشاره به بی‌صداقتی آمریکا در قضیه مذاکرات، گفت: درز اطلاعات مذاکرات از سوی صهیونیست‌ها؛ علی‌رغم قرار طرفین مذاکره‌کننده بر محرمانه بودن مذاکرات، نشان‌دهنده شروع یک بازی جدید از سوی آمریکا به منظور سر پوش گذاشتن بر  اعتراضات داخلی خودشان است.
 
وی تصریح کرد: دولت آمریکا در حال‌حاضر از ترویج تروریسم دولتی به ترویج جاسوسی دولتی روی آورده تا هرجا که به منافع ملی خودش مربوط می‌شود دخالت کند که این مصداقی از دیکتاتوری است. 
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: در داخل، یکی؛ مردم را دعوت به عدم برگزاری روز 13 آبان می‌کند و آن یکی به دنبال حذف و ذبح سیاسی "مرگ بر آمریکا" از ادبیات انقلابی کشور است و ناجوانمردانه آن را به حضرت امام(ره) نسبت می‌دهد و برخی با تفکرهای لیبرالیستی توصیه می‌کنند مسئولین دولتی در راهپیمایی 13 آبان شرکت نکنند، این افراد خواهان رابطه با آمریکا حتی به قیمت معامله عزت مردم هستند در حالیکه سیاست خارجی ما بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت استوار است.
 
به گزارش باشگاه خبرگاران،آلیا تصریح کرد: بنابراین با توجه به استمرار بی‌صداقتی آمریکا و برخی موضع‌گیری‌های لیبرالیستی و غیر انقلابی در داخل و همچنین همزمانی این روز با شب اول محرم‌الحرام، مردم  با نصب بنرهایی مبنی بر بی‌صداقتی آمریکایی‌ها، امسال چند روز زودتر به استقبال 13 آبان رفتند و ذکرسیاسی مرگ بر آمریکا در آستانه محرم حسینی(ص) بسیار طنین‌انداز‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود./
پایان پیام 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet