هدر موبایل
1392/08/13 11:23:47
سرویس فرهنگی
افضلی‌فرد در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

گزارش مفاسد فوتبال تا اتمام بررسی‌ها رسانه ای نمی‌شود/ برگزاری جلسات هفتگی با فوتبالی‌ها

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، از تداوم بررسی کمیسیون متبوعش درباره مفاسد موجود در فوتبال کشور خبر داد و گفت: از این پس بررسی مفاسد فوتبال تا ارائه گزارش نهایی در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی به صورت محرمانه صورت می‌گیرد.
گزارش مفاسد فوتبال تا اتمام بررسی‌ها رسانه ای نمی‌شود/ برگزاری جلسات هفتگی با فوتبالی‌ها سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، از تداوم بررسی کمیسیون متبوعش درباره مفاسد موجود در فوتبال کشور خبر داد و گفت: از این پس بررسی مفاسد فوتبال تا ارائه گزارش نهایی در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی به صورت محرمانه صورت می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43047.jpg گزارش,مفاسد,فوتبال,تا,اتمام,بررسی‌ها,رسانه,ای,نمی‌شود/,برگزاری,جلسات,هفتگی,با,فوتبالی‌ها Icana

مصطفی افضلی‌فرد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تبانی، تبعیض، قراردادهای صوری، شرط‌‌ بندی از جمله مفاسدی است که امروز در فوتبال کشور دیده می‌شود، افزود: اصحاب، مسئولان و ارکان فوتبال همگی به وجود چنین مفاسدی در فوتبال کشور اذعان دارند و معتقدند باید با خاطیان برخورد جدی و قاطعی صورت بگیرد.

نماینده مردم اردبیل، ‌نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جلسات بررسی مفاسد فوتبال در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در آغاز به صورت گروهی برگزار می‌شد اما به دلیل مشکلاتی مانند ارایه نشدن برخی مستندات و شواهد لازم مقرر شد از این پس جلسات تا زمان ارایه گزارش نهایی به صورت غیرعلنی برگزار شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از تداوم بررسی مفاسد موجود در فوتبال کشور خبر داد و گفت: از این پس بررسی مفاسد فوتبال تا ارائه گزارش نهایی در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی به صورت محرمانه صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: از این پس بنا به دلایلی مذکور جلسات کمیسیون اصل نودم قانون اساسی به صورت محدود‌تر برگزار شود تا تمامی مستندات و شواهد لازم از کسانی که حامی اطلاعاتی هستند اخذ شود و سپس گزارش نهایی اعلام خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، یاداور شد: جلسات کمیسیون اصل نود با مسئولان و دست‌اندرکاران فوتبال کشور هر هفته برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet