هدر موبایل
1392/08/13 17:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

همه جریانات سیاسی باید از تیم دیپلماسی کشور حمایت کنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات، گفت: باید همه جریانات سیاسی در داخل از تیم دیپلماسی کشورمان در موضوع هسته ای حمایت کنند.
همه جریانات سیاسی باید از تیم دیپلماسی کشور حمایت کنند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات، گفت: باید همه جریانات سیاسی در داخل از تیم دیپلماسی کشورمان در موضوع هسته ای حمایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42817.jpg همه,جریانات,سیاسی,باید,از,تیم,دیپلماسی,کشور,حمایت,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید«حسین نقوی حسینی»داشت: در حوزه سیاست خارجی و دستیابی به منافع ملی کشور نیازمند اجماع هستیم و این به معنی آن است که باید اجماع داخلی پشتیبان دیپلماسی کشور باشد.

نقوی حسینی خاطر نشان کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب می فرمایند باید از تیم دیپلماسی حمایت کرد به این دلیل است که همه جریانات باید از تصمیم های نظام جانبداری کنند.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر چند صدایی در حوزه سیاست خارجی وجود داشته باشد سیاست خارجی با چالش های مختلفی روبرو می شود.
 
نقوی حسینی اظهار داشت: اینکه رهبر معظم انقلاب می فرمایند خوشبین نیستم به خاطر عملکرد غیر قابل اعتماد دولت های غربی و آمریکایی هاست زیرا این دولت ها در گذشته بی اعتمادی خود را نشان داده اند.
 
وی ادامه داد: این دولت ها دست از خود برتربینی و ظلم در حق دیگر کشورها برنداشته اند.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به رفتار برخی جریانات نسبت به مذاکرات در سیاست خارجی، گفت: اگر جریاناتی در داخل کشور نگرانی هایی را دارند به خاطر همان غیرقابل اطمینان بودن طرف های غربی است والا به تیم مذاکره کننده باید اطمینان لازم را داشت.
 
به گزارش ایرنا،وی درباره روند آتی مذاکرات نیز اظهار داشت: دو طرف در بیان و رفتار نشان داده اند که مذاکرات در حال پیشروی است و بنابراین روند را مثبت می دانیم./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet