حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 15:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نظری‌مهر:

ملت ایران در مراسم 13 آبان امروز، انزجار خود را از استکبار جهانی فریاد زدند

نماینده مردم کردکوی، ترکمن و بندرگز در مجلس با اشاره به یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد و مردم انزجار و نفرت خود را نسبت به سیاست‌های دوگانه آمریکا و غرب در قبال کشورمان، ایران بیان کردنند.
ملت ایران در مراسم 13 آبان امروز، انزجار خود را از استکبار جهانی فریاد زدند نماینده مردم کردکوی، ترکمن و بندرگز در مجلس با اشاره به یوم‌الله 13 آبان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد و مردم انزجار و نفرت خود را نسبت به سیاست‌های دوگانه آمریکا و غرب در قبال کشورمان، ایران بیان کردنند. https://cdn.icana.ir/d/019/51079.jpg ملت,ایران,در,مراسم,13,آبان,امروز،,انزجار,خود,را,از,استکبار,جهانی,فریاد,زدند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"محمد جواد نظری‌مهر" نماینده مردم کردکوی،‌ ترکمن و بندرگز با اشاره به حضور خود در بین مردم و پاسداشت یوم‌الله سیزده آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: ما با حضورمان می‌‌خواهیم انزجار و نفرت خود را نسبت به سیاست‌های دوگانه آمریکا و غرب در قبال کشورمان، ایران اعلام کنیم.
 
وی در ادامه افزود: راهپیمایی 13 آبان امسال با استقبال باشکوهی هرجه بیشتر از سال‌های گذشته برگزار شد، و همه اقشار جامع در این راهپیمایی حضور داشتند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ این مراسم با حضور گسترده مردم در خیابان طالقانی آغاز شد و " سعید جلیلی" دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی سخنران مراسم این روز بزرگ است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet