هدر موبایل
1392/08/13 13:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

ملت ایران با اعلام خشم انقلابی خود از آمریکا سر میز مذاکره خواهد نشست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ملت ایران در ۱۳ آبان امسال نشان داد که خشم انقلابی خود را نسبت به آمریکا اعلام کرده و سر میز مذاکره می نشیند.
ملت ایران با اعلام خشم انقلابی خود از آمریکا سر میز مذاکره خواهد نشست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ملت ایران در 13 آبان امسال نشان داد که خشم انقلابی خود را نسبت به آمریکا اعلام کرده و سر میز مذاکره می نشیند. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg ملت,ایران,با,اعلام,خشم,انقلابی,خود,از,آمریکا,سر,میز,مذاکره,خواهد,نشست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل و سرعین با اشاره به اینکه 13 آبان امسال مهمتر از سال های قبل است، گفت: دولت آمریکا نسبت به مراسم 13 آبان امسال خوشبین بود، برخی در داخل کشور نیز در همین عالم خوشبینی تصور می کنند که اگر با آمریکا توافق و مذاکره ای داشته باشیم، مشکلات ما حل خواهد شد.

وی افزود: اگر کمربند همت را در داخل کشور محکم ببندیم و به صورت متعهد بایستیم سدهایی که در برابر ملت از جمله تحریم وجود دارد را خواهیم شکست.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: مردم ایران، مردم با تمدن، اهل منطق و گفتگو هستند. ما به هیچ وجه زور نگفته ایم، ضمن اینکه بسیار محکم و استوار 13 آبان امسال را برگزار کرده ایم، خشم انقلابی خود را از دولت آمریکا نیز اعلام می کنیم و در عین حال سر میز مذاکره نشسته و از حق خود دفاع خواهیم کرد.
به گزارش مهر،این نماینده مجلس در پایان خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده کشورمان هم باید از پشتیبانی ملت استفاده کرده و تا پایان ایستادگی کند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet