حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 14:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

مسئولین جهت جهانی شدن 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار تلاش کنند

عضو جامعه نمایندگان ادوار گفت: ما از مسئولین خود به خصوص وزارت امور خارجه می‌خواهیم که تدابیری بیاندیشند تا روز سیزده آبان، به عنوان روز جهانی استبکارستیزی و مبارزه با استکبار مطرح شود.
مسئولین جهت جهانی شدن 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار تلاش کنند عضو جامعه نمایندگان ادوار گفت: ما از مسئولین خود به خصوص وزارت امور خارجه می‌خواهیم که تدابیری بیاندیشند تا روز سیزده آبان، به عنوان روز جهانی استبکارستیزی و مبارزه با استکبار مطرح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/50941.jpg مسئولین,جهت,جهانی,شدن,13,آبان,به,عنوان,روز,مبارزه,با,استکبار,تلاش,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"لاله افتخاری" عضو جامعه نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به یوم‌الله سیزده آبان اظهار داشت: آمریکا در این سال‌ها اثبات کرده که شیطانی بزرگ و نماد بارز استکبار جهانی است.
 
وی ادامه داد: ما باید بنا به آموزه‌های دینی و قرآنی خود نسبت به شعار مرگ بر آمریکا اهتمام بورزیم و هر روز بلندتر از گذشته این شعار را سر دهیم.

عضو جامعه نمایندگان ادوار افزود: سه دهه از زمانی که ایران اعلام کرد سفارت آمریکا، لانه جاسوسی است، می‌گذرد و امروز شاهدیم که سفارت‌های آمریکا در سراسر دنیا لانه جاسوسی شده است.
افتخاری تصریح کرد: اگر در آن زمانی که سفارت را لانه جاسوسی عنوان کردیم، سایر کشورها به خصوص هم‌پیمانان آمریکا به این مطلب توجه کرده و در مورد آن برنامه‌ریزی می‌کردند، امروز سفارت‌های آنان لانه جاسوسی نمی‌شد. 
 
به گزارش  باشگاه خبرنگاران، عضو جامعه نمایندگان ادوار در پایان خاطرنشان کرد: ما از مسئولین خود به خصوص وزارت امور خارجه می‌خواهیم که تدابیری بیاندیشند تا روز سیزده آبان، به عنوان روز جهانی استبکارستیزی و مبارزه با استکبار مطرح شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet