حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 13:46:41
سرویس سیاسی
طاهری در گفتگو با خانه ملت تشریح کرد:

جزئیات جلسه مجمع نمایندگان استان فارس با روحانی/ تاکید مجدد روحانی بر حل مشکلات اقتصادی

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس جزئیات جلسه امروز این مجمع را با روحانی تشریح کرد و گفت: لزوم اشتغال‌زایی و رونق در تولیدات صنعتی از محورهای دیدار نمایندگان استان فارس با رئیس جمهور بود.
جزئیات جلسه مجمع نمایندگان استان فارس با روحانی/ تاکید مجدد روحانی بر حل مشکلات اقتصادی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس جزئیات جلسه امروز این مجمع را با روحانی تشریح کرد و گفت: لزوم اشتغال‌زایی و رونق در تولیدات صنعتی از محورهای دیدار نمایندگان استان فارس با رئیس جمهور بود. https://cdn.icana.ir/d/019/47336.jpg جزئیات,جلسه,مجمع,نمایندگان,استان,فارس,با,روحانی/,تاکید,مجدد,روحانی,بر,حل,مشکلات,اقتصادی Icana

الیاس طاهری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز مجمع نمایندگان استان فارس با رئیس جمهور، گفت: این جلسه  به دنبال نشست های چندی پیش رئیس جمهور با مجمع نمایندگان استان خراسان و اصفهان برگزار شد، استان فارس ازآنجایی که یکی ازبزرگ ترین استان های کشور بوده و ازقابلیت بالایی در بخش کشاورزی، انرژی و صنعت برخوردار است باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته استان فارس به علت آنکه از استان های همسایه کشورهای خلیج فارس بوده و از لحاظ درمان و بهداشت جایگاه قابل توجهی در سطح جهان دارد، اما به عنوان یکی از استان هایی که درصد بالایی ازبیکاری را دارد شناخته می شود.

وی افزود: همچنین در استان فارس به حوزه کسب وکار توجه چندانی نشده و صنعت این استان طی سال های گذشته با چالش جدی روبه رو شده است. از سوی دیگر مشکلات آب شرب در استان فارس مشکلات بسیاری را برای کشاورزان بوجود آورده است که قطعا از دولت انتظار می رود که در این باره تصمیمات جدی اتخاذ کند.

طاهری تصریح کرد: به دلیل کم آبی در حال حاضر دریاچه های این استان خشک شده و معادن به طور جدی فعال نیستند که در گفت وگو با رئیس جمهور و معاونت اجرایی وی مقرر شد تمام مشکلات استان فارس بررسی و پیگیری شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره سخنان رئیس جمهور در این جلسه، بیان کرد: رئیس جمهور در نشست با مجمع نمایندگان استان فارس بر حل سریعتر مشکلات اقتصادی کشور  تاکید داشته و نمایندگان از رئیس جمهور دعوت کردند تا از این استان بازدید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet