هدر موبایل
1392/08/13 13:43:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شیخ الاسلام:

وحدت ملی پشتوانه مذاکره کنندگان است

مشاور امور بین الملل رییس مجلس شورای اسلامی با مثبت و سازنده خواندن فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از رویکرد دولت، گفت: وحدت و انسجام ملی، استفاده از ظرفیت درونی در پشتیبانی از مذاکره کنندگان است.
وحدت ملی پشتوانه مذاکره کنندگان است مشاور امور بین الملل رییس مجلس شورای اسلامی با مثبت و سازنده خواندن فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از رویکرد دولت، گفت: وحدت و انسجام ملی، استفاده از ظرفیت درونی در پشتیبانی از مذاکره کنندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/42970.jpg وحدت,ملی,پشتوانه,مذاکره,کنندگان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسن شیخ الاسلام، به سخنان مهم مفام معظم رهبری در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: من فکر می کنم که ایشان قصد داشتند روشن کنند که دو خط مذاکره و استکبار ستیزی می تواند در کنار هم ادامه داشته باشد.

وی، تصریح کرد: اگر چه مقام معظم رهبری به رفتارهای صادقانه آمریکایی ها در مذاکرات و کنار گذاشتن خوی استکباریشان، امیدوار نبودند.
مشاور امور بین الملل رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت های درونی و فعال کردن آن، ادامه داد: هر نظامی به اندازه وحدتی که در آن وجود دارد و بتواند منسجم و هماهنگ باشد، نیرویش مضاعف می شود.
شیخ الاسلام، اظهار داشت: جامعه ما هم این گونه است، اگر وحدت ملی در نهایت باشد، توان ملی هم در نهایت خواهد بود و اگر اختلالی در آن باشد، ضعیف خواهیم شد.
وی، نقد و تندروی را متفاوت دانست و خاطرنشان کرد: نقد و انتقاد برای رفع نقایص سیستم است و با تندروی تفاوت دارد. نقد و انتقاد برای سازندگی است اما تندروی برای تخریب است.
 
به گزارش ایرنا،مقام معظم رهبری روز گذشته(یکشنبه) در دیدار با جمعی از دانش آموزان و دانشجویان در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در سخنان خود بر حمایت از مذاکره کنندگان تاکید فرمودند.
حضرت آیت الله خامنه ای در بخشی از سخنانشان اظهار داشتند: هیچکس نباید مجموعه مذاکره کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه های خود ما و بچه های انقلابند؛ یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است را تضعیف کند.
ایشان تصریح کردند: همانطور که در مشهد هم گفتم ، به مذاکره خوشبین نیستم، ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد.
ولی امر مسلمین خاطرنشان کردند: اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر، ولی اگر نتیجه نگرفتند، معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet