خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/13 13:46:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عماد افروغ:

شعار مرگ بر آمریکا پشتوانه خوبی برای ادامه مذاکرات است

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه باید بین مذاکره و رابطه تفاوت قایل شد گفت: شعار مرگ بر آمریکا نه تنها مذاکرات را تضعیف نمی کند بلکه پشتوانه مناسب فرهنگی و سیاسی برای ادامه مذاکرات است.
شعار مرگ بر آمریکا پشتوانه خوبی برای ادامه مذاکرات است نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه باید بین مذاکره و رابطه تفاوت قایل شد گفت: شعار مرگ بر آمریکا نه تنها مذاکرات را تضعیف نمی کند بلکه پشتوانه مناسب فرهنگی و سیاسی برای ادامه مذاکرات است. https://cdn.icana.ir/d/019/44597.jpg شعار,مرگ,بر,آمریکا,پشتوانه,خوبی,برای,ادامه,مذاکرات,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عماد افروغ  در حاشیه راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و شعار مرگ بر آمریکا تجلی قدرت نرم ایران است، افزود: این قدرت نرم نه تنها مانع از ادامه روند مذاکرات نمی شود، بلکه نوعی مانور قدرت نرم است که باید به آمریکا نشان داد.

وی اظهار داشت: مفهوم قدرت نرم، با ظهور انقلاب اسلامی به تشخص کامل خود رسید.
این استاد دانشگاه اضافه کرد: رابطه، در صورتی برقرار می شود که تحریمی وجود نداشته باشد، تحریم نشانه کوچکی از رابطه گرگ و میش است.
 
نماینده سابق مجلس خاطر نشان کرد: تا وقتی که رابطه گرگ و میشی وجود دارد نمی توان رابطه برقرار کرد.
افروغ با اشاره به قانون بین المللی عدالت کیفری، گفت: معنی این قانون یکسان بودن همه در برابر آن است، اما در خصوص موضوع هسته ای تفاوت قائل می شوند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet