حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 14:32:05
سرویس سیاسی
میرکاظمی:

حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای ضروری است

رییس کمیسیون انرژی مجلس، حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را ضروری خواند و گفت: اصلا منطقی نیست که تیمی برای مذاکرات هسته ای اعزام شود اما مورد قبول داخل نباشد.
حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای ضروری است رییس کمیسیون انرژی مجلس، حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را ضروری خواند و گفت: اصلا منطقی نیست که تیمی برای مذاکرات هسته ای اعزام شود اما مورد قبول داخل نباشد. https://cdn.icana.ir/d/019/42766.jpg حمایت,از,تیم,مذاکره,کننده,هسته‌ای,ضروری,است Icana

سید مسعود میر کاظمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور ضروری است، افزود: پشتیبانی نکردن از تیم هسته ای موجب تضعیف مذاکره و مذاکره کنندگان می شود از این رو منطقی نیست که مورد حمایت قرار نگیرند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکره در مجامع بین المللی و در دفاع از حقوق مردم ایران همیشه بوده است و باید قوی دنبال شود، افزود: برای رفع اتهام از کشور در مجامع بین المللی به دیپلماسی قوی نیاز است.

وی با بیان اینکه رفتار تیم مذاکره کننده نباید به گونه ای باشد که از سناریوهای غرب غافل شوند، افزود: امریکا درحال حاضر سناریو خود را جلو می بردو تحریم ها را نه تنها کاهش نداده بلکه افزایش هم داده است.

رییس کمیسیون انرژی مجلس افزود: نباید به منظور کاهش تحریم ها از مذاکره سازنده غافل شویم چرا که این پسندیده نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ‌در کنار دیپلماسی فعال به یک جهاد اقتصادی و یک اقتصاد مقاومتی هم نیازداریم، گفت: ممکن است مذاکره به نتیجه نرسد از این رو باید با در نظر گرفتن تمام اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد مذاکره خود را پیش ببریم.

میرکاظمی با بیان اینکه دولت از مذاکرات به مجلس گزارش نداده، افزود: باید توجه داشت که در خلال این مذاکره امریکا تحریم های خود را جدی انجام می دهد و کوتاه نیامده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet