خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/17 13:35:03
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی:

دولت به جای حذف کامل مسکن مهر،معضلات آن‌را برطرف کند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به اینکه اقشار فاقد مسکن به کمک دولت نیاز مبرم دارند، گفت: افراد بسیاری از طریق طرح مسکن مهر صاحب‌خانه شده‌اند، هرچند ایرادات بسیاری در این طرح وجود دارد، اما دولت بهتر است به جای حذف کامل مسکن مهر مشکلات آن‌را برطرف کند.
دولت به جای حذف کامل مسکن مهر،معضلات آن‌را برطرف کند عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به اینکه اقشار فاقد مسکن به کمک دولت نیاز مبرم دارند، گفت: افراد بسیاری از طریق طرح مسکن مهر صاحب‌خانه شده‌اند، هرچند ایرادات بسیاری در این طرح وجود دارد، اما دولت بهتر است به جای حذف کامل مسکن مهر مشکلات آن‌را برطرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42822.jpg دولت,به,جای,حذف,کامل,مسکن,مهر،معضلات,آن‌را,برطرف,کند Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه طرح مسکن مهر تورمی در کشور ایجاد نکرده است، گفت: مسکن یکی از نیازهای اساسی کشور محسوب می‌شود و حتی می‌توان عنوان کرد اشتغال و تولید نیز به ساخت مسکن ارزان قیمت ارتباط نزدیک دارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در شرایط کنونی اقشار فاقد مسکن و اجاره نشین به حمایت‌های دولت نیاز مبرم و اساسی دارند، اما اینکه طرح‌های ساخت مسکن با نرخ مناسب، به چه نحو و چه شکلی اجرایی و عملیاتی شود بستگی به دولت دارد.

وی تصریح کرد: افراد بسیاری از طریق طرح مسکن مهر صاحب‌خانه شده‌اند، هرچند ایرادات بسیاری در این طرح وجود دارد، اما دولت بهتر است به جای حذف کامل مسکن مهر مشکلات آن‌را برطرف کند.

رضایی کوچی در مورد تخصیص 2هزار میلیارد تومانی بانک مرکزی به طرح‌های نیمه تمام مسکن مهر، اظهار کرد: باید اذعان کرد 2هزار میلیارد تومان می‌تواند قسمت عمده‌ای از معضلات و مشکلات مسکن مهر را برطرف کند، لذا عملکرد بانک مرکزی در این خصوص قابل ستایش است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: وزیر راه و شهرسازی بر توقف طرح مسکن مهر اصرار داشته و مسکن اجتماعی را جایگزینی برای آن می‌داند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet