حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 14:38:35
سرویس اجتماعی
فیاضی به خانه ملت خبر داد:

جزییات جلسه هفته آتی کمیسیون آموزش/ مجلس پیگیر تجهیز مدارس به سیستم‌‌های گرمایشی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه هفته گذشته دولت به صورت علی‌الحساب ۱۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز مدارس به حساب آموزش و پرورش واریز کرده است، افزود: کمیسیون آموزش همچنان پیگیر واریز سهم مدارس برای تجهیز به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی استاندارد است.
جزییات جلسه هفته آتی کمیسیون آموزش/ مجلس پیگیر تجهیز مدارس به سیستم‌‌های گرمایشی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه هفته گذشته دولت به صورت علی‌الحساب 100 میلیارد تومان برای تجهیز مدارس به حساب آموزش و پرورش واریز کرده است، افزود: کمیسیون آموزش همچنان پیگیر واریز سهم مدارس برای تجهیز به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی استاندارد است. https://cdn.icana.ir/d/019/43353.jpg جزییات,جلسه,هفته,آتی,کمیسیون,آموزش/,مجلس,پیگیر,تجهیز,مدارس,به,سیستم‌‌های,گرمایشی Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری  فرصت دو هفته ای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دولت برای پرداخت سهم مدارس با هدف تجهیز به سیستم‌های گرمایشی استاندارد، افزود: دولت باید هر چه سریع‌تر با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما سهم آموزش و پرورش از افزایش بهای گاز مصرفی را بپردازد.

نماینده مردم محمود‌آباد و نور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در صورتی که سهم آموزش و پرورش از سوی دولت  پرداخت نشود مجلس مراحل قانونی خود را برای احقاق حقوق دانش‌آموزان دنبال می‌کند.

این نماینده مردم درمجلس نهم در تشریح مزایای مجهزشدن مدارس به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی استاندارد، افزود: دولت باید تا هفته آتی 100 میلیاردتومان دیگری که سهم مدارس برای تجهیز به سیستم‌های گرمایشی است را واریز کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش با مشکل جدی برای تجهیز مدارس به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی استاندارد روبه رو است که رفع این مشکلات منوط به توجه و حمایت همه جانبه دولت است.

فیاضی با بیان اینکه هفته گذشته دولت به صورت علی‌الحساب 100 میلیارد تومان برای تجهیز مدارس به حساب آموزش و پرورش واریز کرده است، افزود: کمیسیون آموزش همچنان پیگیر واریز سهم مدارس برای تجهیز به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی استاندارد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet