هدر اصلی
1392/08/13 15:22:11
سرویس سیاسی
کوثری:

تیم‌مذاکره‌کننده هسته‌ای براساس سیاست کلی نظام عمل می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای را فرزندان انقلاب خواند و گفت: این تیم براساس سیاست کلی نظام عمل می‌کند.
تیم‌مذاکره‌کننده هسته‌ای براساس سیاست کلی نظام عمل می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای را فرزندان انقلاب خواند و گفت: این تیم براساس سیاست کلی نظام عمل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44990.jpg تیم‌مذاکره‌کننده,هسته‌ای,براساس,سیاست,کلی,نظام,عمل,می‌کند Icana

اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای فرزندان انقلابند و مورد قبول مجلس بوده و رای اعتماد مجلس را دارند، افزود: ایران هیچ وقت با مذاکره مخالفتی نمی کند چون منطق و استدلال دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از مذاکره نه غافل هستیم و نه کوتاه می آییم، افزود: بعید می دانم که نتیجه ای از مذاکرات حاصل شود چون غربیها  می خواهند دیدگاه خودشان را فراتر از قانون ان پی تی اعمال کنند اما ایران زیر بار این موضوع نمی رود.

وی با تاکید بر اینکه نفس مذاکره را قبول داریم اما اینکه نتیجه ای حاصل شود را بعید می دانم، درباره برخی انتقادها به تیم مذاکره کننده هسته‌ای و سازش‌کار خواندن اعضای آن،‌ افزود: اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای از فرزندان انقلاب و مورد وثوق مجلسند.

این نماینده اصولگرای مجلس، گفت: سیاست کلی نظام در بحث هسته ای یکی است اما  ممکن است در روش اختلاف باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet