هدر موبایل
1392/08/14 09:14:39
سرویس سیاسی
خضری:

وزیرکشور درباره پاک‌سازی نشدن مناطق آلوده به مین پاسخ دهد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه سه شنبه این هفته وزیر کشوربرای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، در کمیسیون شوراها حضور می یابد، گفت: وزیر کشور درباره پاک‌سازی نشدن مناطق آلوده به مین پاسخ دهد.
وزیرکشور درباره پاک‌سازی نشدن مناطق آلوده به مین پاسخ دهد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه سه شنبه این هفته وزیر کشوربرای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، در کمیسیون شوراها حضور می یابد، گفت: وزیر کشور درباره پاک‌سازی نشدن مناطق آلوده به مین پاسخ دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43487.jpg وزیرکشور,درباره,پاک‌سازی,نشدن,مناطق,آلوده,به,مین,پاسخ,دهد Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سوال خود از وزیر کشور درکمیسیون شوراها، گفت: از رحمانی فضلی درباره پاک سازی مناطق مرزی از مین و مواد منفجره باقی مانده اززمان جنگ سوال دارم، زیرا سالانه تعداد بسیار زیادی از هموطنان و کودکان در این مناطق برای وجود این مواد جان خود را از دست می دهند.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از مسئولان کشوربه ویژه وزیر کشور تقاضا داریم در مدت زمان کوتاه و مشخصی این مشکل را مرتفع کند زیرا بهتر است مناطق جنگی درهمه جای کشور هرچه زودتراز مواد منفجره برای جلوگیری از تلفات پاک سازی شود.

وی تصریح کرد: اما سوالم از وزیر مسکن و شهرسازی درخصوص مرز پیرانشهر و برخی جاده های فرعی این منطقه است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز عریض وبازسازی نشده است. به هرحال این جاده ها روزانه شاهد عبور ومرورهای بسیاری است که به دلیل پیچ های خطرناک تصادفات بسیاری را بوجود می آورد.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس ، بیان کرد: سوال از وزیر کشور فردا در کمیسیون شوراها مطرح می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet