هدر اصلی
1392/08/14 04:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی دلیگانی:

باید همیشه آماده مبارزه با طاغوت و باطل باشیم

نماینده مردم شاهین شهر، میمه وبرخوار در مجلس با اشاره به اینکه جبرئیل پرچم حق و ابلیس نیز پرچم باطل را در میان انسان‌ها برافراشت، گفت: امروز مصداق کامل ابلیس آمریکا و یا همان شیطان بزرگ می‌باشد و مصداق حق هم جمهوری اسلامی ایران است.
باید همیشه آماده مبارزه با طاغوت و باطل باشیم نماینده مردم شاهین شهر، میمه وبرخوار در مجلس با اشاره به اینکه جبرئیل پرچم حق و ابلیس نیز پرچم باطل را در میان انسان‌ها برافراشت، گفت: امروز مصداق کامل ابلیس آمریکا و یا همان شیطان بزرگ می‌باشد و مصداق حق هم جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/44573.jpg باید,همیشه,آماده,مبارزه,با,طاغوت,و,باطل,باشیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین علی حاجی دلیگانی، اظهارکرد: دشمنی دشمنان همیشه است، بنابراین باید همواره این آمادگی را داشته باشیم که در برابر طاغوت و باطل مبارزه کنیم.

وی افزود: باید با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان پیروز شد و به نتیجه رسید، نه این که تصور کنیم اگر ما درمقابل آمریکا دست‌هایمان را به نشانه تسلیم بالا بردیم پیروز خواهیم شد؛ نه این تصور باطلی است.

حاجی دلیگانی بیان کرد: شعار مرگ برآمریکا مانند این است که می‌گوییم "اعوذبالله من الشیطان الرجیم"، یعنی اینکه از شیطان دوری می‌کنیم و از آمریکا هم برائت می‌جوییم.

به گزارش ایسنا،وی خاطرنشان کرد: 13 آبان روز تبلور اراده ملت ما مبنی بر مبارزه با استکبار و شیطان بزرگ بوده و خواهد بود و افتخار می‌کنیم که ملت ایران زودتر از سایر ملت‌ها، آمریکا و فعالیت‌های جاسوسی و ضد انسانی‌اش را شناخت و در مقابل آنها ایستادگی کردند./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet