هدر موبایل
1392/08/14 09:07:50
سرویس سیاسی
آصفری:حضورگسترده مردم در 13آبان پشتوانه قوی برای تیم‌ مذاکره‌کننده هسته‌ای شد

رسانه‌های غربی مبهوت حضور گسترده مردم در مراسم 13آبان شدند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه حضور گسترده مردم در ۱۳ آبان پشتوانه قوی برای تیم‌ مذاکره‌کننده هسته‌ای شد، گفت: حضور مردم مهر تأییدی بر اصول و ارزش‌های نظام بود.
رسانه‌های غربی مبهوت حضور گسترده مردم در مراسم 13آبان شدند عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه حضور گسترده مردم در 13 آبان پشتوانه قوی برای تیم‌ مذاکره‌کننده هسته‌ای شد، گفت: حضور مردم مهر تأییدی بر اصول و ارزش‌های نظام بود. https://cdn.icana.ir/d/019/51155.jpg رسانه‌های,غربی,مبهوت,حضور,گسترده,مردم,در,مراسم,13آبان,شدند Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان، گفت: این راهپیمایی خیلی پرشکوه‌تر و باشکوه تر از سال‌های گذشته برگزار شد و از تمام جریانات سیاسی و اجتماعی در این مراسم حضور داشتند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: راهپیمایی پرشور 13 آبان برای آمریکا یک پیام داشت مبنی‌بر اینکه ملت ایران همچنان استکبارستیزی را به‌عنوان یکی از اصول انقلاب اسلامی حفظ کرده و ذره‌ای از این اصول کوتاه نمی‌آیند.

وی افزود:‌ از طرف دیگر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان به این معنا بود که تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی هیچ تأثیری در ارزش‌ها و اصول ملت ایران نگذاشته است.

آصفری با اشاره به پیام راهپیمایی پرشور 13 آبان به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران، گفت: حضور پرشور مردم نشان‌دهنده این بود که تیم مذاکره‌کننده باید مقتدرانه از اصول و عقاید نظام دفاع کرده و اعضای این تیم باید بدانند که تحریم‌های اعمال شده علیه ملت ایران موجب نشده که مردم دست از آرمان‌های انقلاب بردارند، از این‌رو باید در مذاکرات آتی با حمایت مردم از اهداف کشور دفاع کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه ملت ایران از بصیرت، فهم، آگاهی و شور سیاسی بسیار بالایی برخوردار هستند، تصریح کرد: این موضوع موجب شده که هر موقع نظام به حضور مردم در صحنه نیازمند است، ملت ایران پرشورتر از سال‌های گذشته به خیابان‌ها می‌آیند، از طرف دیگر فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره ارتباط با آمریکا و مذاکرات هسته‌ای دید و نگاه جدیدی را برای مردم کشور گشود.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته راهپیمایی‌های 13 آبان به یک میتینگ و تجمع کوچک شبیه بود، یادآور شد: خوشبختانه راهپیمایی امسال به صورتی بود که همه مردم و اقشار سیاسی و اجتماعی در این مراسم شرکت کردند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه بازتاب گسترده راهپیمایی 13 آبان از سوی رسانه‌های غربی نشان‌دهنده اهمیت این موضوع بوده است، گفت: تمام رسانه‌های غربی و آمریکایی به حضور گسترده مردم در این راهپیمایی اذعان کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet