حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 09:08:53
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا در گفتگو با خانه ملت تشریح کرد:

جزئیات جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی/ شرط ماندن یا برکناری مدیران بانکی

عضو ناظر در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: از این پس مدیران عامل و روئسای بانک‌های کشور در مقابل معوقات بانکی پاسخگو و مسئول خواهند بود، لذا یکی از شرایط ماندن و یا برکناری روئسای بانک‌ها، چگونگی رسیدگی به معوقات بانکی است.
جزئیات جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی/ شرط ماندن یا برکناری مدیران بانکی عضو ناظر در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: از این پس مدیران عامل و روئسای بانک‌های کشور در مقابل معوقات بانکی پاسخگو و مسئول خواهند بود، لذا یکی از شرایط ماندن و یا برکناری روئسای بانک‌ها، چگونگی رسیدگی به معوقات بانکی است. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg جزئیات,جلسه,ستاد,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی/,شرط,ماندن,یا,برکناری,مدیران,بانکی Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: در جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مصوب شد تا بانک مرکزی برای وصول معوقات بانک‌های کشور با تمام قدرت اقدام کرده و وزارت اقتصاد و دارایی نیز از این موضوع حمایت کند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، بر این امر تاکید شد که مدیرعامل و روئسای هیئت مدیره بانک‌های کشور مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به بازپرداخت معوقات بانکی داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، خاطر نشان کرد: از این پس مدیران عامل و روئسای بانک‌های کشور در مقابل معوقات بانکی پاسخگو و مسئول خواهند بود، لذا یکی از شرایط ماندن و یا برکناری روئسای بانک‌ها، چگونگی رسیدگی به معوقات بانکی است.

گفتنی است، در جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، رییس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و دارایی، وزیر اطلاعات، وزیر دادگستری، معاون اول قوه قضاییه، رییس کمیسیون اصل نودم مجلس، رییس سازمان بازرسی کل کشور و برخی نمایندگان مجلس حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet