حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 08:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید مهدی هاشمی:

لغو تحریم،نمادی از تغییر روحیه استکباری آمریکا خواهد بود

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر آمریکا خوی استکباریش را کنار بگذارد، تعامل با آن کشور برقرار خواهد شد، گفت: لغو تحریم و مرز بندی با رژیم صهیونیستی نمادی از تغییر روحیه استکباری آمریکا محسوب می شود.
لغو تحریم،نمادی از تغییر روحیه استکباری آمریکا خواهد بود رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر آمریکا خوی استکباریش را کنار بگذارد، تعامل با آن کشور برقرار خواهد شد، گفت: لغو تحریم و مرز بندی با رژیم صهیونیستی نمادی از تغییر روحیه استکباری آمریکا محسوب می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43113.jpg لغو,تحریم،نمادی,از,تغییر,روحیه,استکباری,آمریکا,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید مهدی هاشمی افزود: به هیچ وجه از اصول و مبانی عدول نخواهیم کرد و اگر آمریکا در چارچوب قانون و مقررات بین المللی گام بردارد برای تعامل آمادگی خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها باید حسن نیتشان را به ما اثبات کنند، ادامه داد: در این صورت می توانیم افکار عمومی را برای ایجاد یک رابطه متعادل قانع کنیم.
 
رییس کمیسیون عمران، اضافه کرد: اگر آمریکا بخواهد همچنان با داشتن خوی استکباری از اقدامات رژیم صهیونیستی حمایت کند، نمی توانیم ارتباط و تعامل معمول را داشته باشیم.
 
به گزارش ایرنا،هاشمی، تصریح کرد: اگر آمریکا از حصار رژیم صهیونیستی خارج شود، گروه های سیاسی داخلی نیز می توانند در افکار عمومی داخلی این اقناع را به وجود آورند که آمریکا در مدار قانون و مقررات بین المللی حرکت می کند از این رو این رابطه برای ما قابل قبول خواهد بود./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet