هدر موبایل
1392/08/14 10:06:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نظری‌مهر:

جلسه فراکسیون ورزش با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار می‌شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: نشست این فراکسیون به زودی با "نصرالله سجادی" وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار می‌شود و وی به ارائه برنامه‌های خود در این وزارتخانه می‌پردازد.
جلسه فراکسیون ورزش با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار می‌شود عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: نشست این فراکسیون به زودی با "نصرالله سجادی" وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار می‌شود و وی به ارائه برنامه‌های خود در این وزارتخانه می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/44376.jpg جلسه,فراکسیون,ورزش,با,وزیر,پیشنهادی,ورزش,و,جوانان,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"محمد جواد نظری‌مهر نماینده مردم کردکوی،‌ ترکمن و بندرگز در مجلس با اشاره به بررسی برنامه‌های "نصر‌الله سجادی" وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید  برای تصدی وزارت ورزش و جوانان در فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت: فراکسیون ورزش امروز در خصوص حضور وزیر پیشنهادی دولت تصمیم‌گیری می‌کند.

وی در ادامه افزود: بعد از تعیین جلسه فراکسیون با وزیر پیشنهادی دولت برای وزارتخانه ورزش و جوانان، وی به ارائه برنامه‌های خود در این وزارتخانه می‌پردازد، و نمایندگان مجلس سوالات و ابهامات خود را مطرح خواهند کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛"نصرالله سجادی" بعد از" سلطانی‌فر" و "صالحی‌امیری" که موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشدند، سومین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای تصدی بر وزارت ورزش و جوانان است./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet