خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 10:21:33
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛

موافقت مجلس با بررسی خارج از دستور لایحه‌ای درباره پست و مخابرات

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تغییر دستور صحن علنی مجلس مبنی بر بررسی لایحه اجازه تأمین وصول حق امتیاز فعالیت های بخش غیر دولتی در زمینه پست و مخابرات موافقت کردند.
موافقت مجلس با بررسی خارج از دستور لایحه‌ای درباره پست و مخابرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تغییر دستور صحن علنی مجلس مبنی بر بررسی لایحه اجازه تأمین وصول حق امتیاز فعالیت های بخش غیر دولتی در زمینه پست و مخابرات موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/40704.jpg موافقت,مجلس,با,بررسی,خارج,از,دستور,لایحه‌ای,درباره,پست,و,مخابرات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با درخواست تغییر دستور صحن علنی مجلس و بررسی لایحه اجازه تأمین وصول حق امتیاز فعالیت های بخش غیر دولتی در زمینه پست و مخابرات موافقت کردند.

گفتنی است نمایندگان با 128 رأی موافق، 29 مخالف و 23 ممتنع از 228 نماینده حاضر در مجلس با این تغییر دستور موافقت کردند.

براین اساس محمد علیپور رحمتی در مخالفت با این تغییر دستور افزود: این موضوع ضرورتی ندارد و نباید در اولویت قرار گیرد.

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی‘ ادامه داد: بدون شک اشتغال و معیشت از بررسی لایحه مذکور ضروری تر است.

در ادامه علیرضا محجوب در موافقت با بررسی لایحه مذکور گفت: شرکت مخابرات گوشت را برداشته و استخوان را دور انداخته است متاسفانه در برخی از مناطق شهر تهران پوشش کامل وجود ندارد به گونه ای که بسیاری از روستاها به پوشش تلفن‌ همراه دسترسی نداشته و حتی از تلفن خانگی معمولی نیز برخودار نیستند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس ادامه داد: امروزه نه تنها انحصار ادامه یافته بلکه شرکت مخابراتی به وظایف خود عمل نمی‌کند و بدون شک این موضوع مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده است لذا باید بررسی آن هرچه سریع تر در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet