هدر اصلی
1392/08/14 11:45:55
سرویس فرهنگی
عمرانی به خانه ملت خبر داد:

جزئیات نشست مشترک فراکسیون زنان با وزیر کار/ پیگیری بیمه زنان‌خانه‌دار با حضور معاون رئیس‌جمهور

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بعد از ظهر امروز خبر داد گفت: اولویت بحث‌های امروز با معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اشتغال و مرخصی زنان است.
جزئیات نشست مشترک فراکسیون زنان با وزیر کار/ پیگیری بیمه زنان‌خانه‌دار با حضور معاون رئیس‌جمهور عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بعد از ظهر امروز خبر داد گفت: اولویت بحث‌های امروز با معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده اشتغال و مرخصی زنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/50940.jpg جزئیات,نشست,مشترک,فراکسیون,زنان,با,وزیر,کار/,پیگیری,بیمه,زنان‌خانه‌دار,با,حضور,معاون,رئیس‌جمهور Icana

سکینه عمرانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری دستور کار امروز فراکسیون زنان و خانواده مجلس، افزود: اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 14 آبان) با معاون رئیس ‌جمهور در امور زنان و خانواده دیدار می‌کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دیدار مذکور به درخواست شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و آشنایی با برنامه‌های وی بعدازظهر امروز صورت می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه دیدار اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با معاون رئیس ‌جمهور به منظور همکاری و تبادل‌نظر متقابل در خصوص امور زنان و خانواده صورت می‌گیرد، تصریح کرد: زمینه‌های همکاری مجلس و دولت در بحث زنان و خانواده در جلسه امروز فراکسیون مشخص می‌شود.

وی در تشریح اولویت‌هایی که در بحث زنان و خانواده باید مدنظر قرار بگیرد، گفت: مرخصی و مسائل مربوط به فعالیت زنان شاغل و همچنین موضوع بیمه زنان خانه‌دار از اولویت‌هایی است که باید مدنظر قرار بگیرد.

 

قول وزیر کار برای حل مشکل بیمه زنان خانه دار

عمرانی با یادآوری جلسه امروز صبح فراکسیون متبوعش، افزود: امروز وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در فراکسیون زنان و خانواده مجلس حضور یافت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس ادامه داد: از موضوعات مورد بحث امروز فراکسیون زنان و خانواده مجلس با وزیر کار بیمه زنان به ویژه زنان خانه‌دار بود.

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه امروز با اعضای فراکسیون مذکور از پیگیری برای رفع شدن مشکل بیمه زنان در خانواده خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet