هدر موبایل
1392/08/14 12:11:28
سرویس صحن
اکبریان در نطق میان دستور:

«پدر صنعت» پدر صنعت را در می‌آورد

عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت و معدن گفت: پدر صنعت با کارهای غیرکارشناسی دارد پدر صنعت را در می‌آورد.
«پدر صنعت» پدر صنعت را در می‌آورد عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت و معدن گفت: پدر صنعت با کارهای غیرکارشناسی دارد پدر صنعت را در می‌آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg «پدر,صنعت»,پدر,صنعت,را,در,می‌آورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،‌ عزیز اکبریان در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت:‌ تا زمانی که آمریکا به جنایت‌های خود ادامه دهد و علیه ملت ایران تلاش داشته باشد شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار ادامه خواهد یافت.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط حساس کنونی توضیح داد: با وجود اینکه به دشمن بدبین هستیم اما به مذاکره کنندگان اعتماد کامل داشته و از آنان حمایت می‌کنیم که امیدواریم با توجه به بیانات رهبری و همراهی ملت ایران این مذاکرات مانند 8 سال دفاع مقدس نتایج خوبی داشته باشد.

وی خطاب به رئیس جمهور دولت یازدهم افزود: دولت شما دولت تدبیر و امید است و ما از آن حمایت می‌کنیم ، ولی آیا بازگشت غیرقانونی بازنشستگان به ادارات دولتی و به خصوص در وزارت کشور و استانداری ها از تدابیر دولت شماست ، آیا بازگشت آنان توهین به کارکنان فعلی دولت نیست و آیا جوانان نخبه را ناامید نمی‌کند ، امیدواریم از تبدیل دولت یازدهم به آسایشگاه سالمندان جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم همچنین خطاب به رئیس مجلس توضیح داد: طرح دوفوریت ممانعت از استخدام بازنشستگان در دولت که به امضای اکثریت نمایندگان مجلس رسیده باید توزیع شود و نباید از این کار جلوگیری کنید ، مگر ما برای پایبندی به قانون سوگند یاد نکرده‌ایم.

اکبریان گفت: وزیر صنعت ، معدن و تجارت طی مصاحبه‌ای از ممانعت برای کاهش قیمت خودرو سخن می‌گویند ، این اقدام باعث افزایش 30 درصدی قیمت خودرو در بازار شده است ، حال باید نقش مصرف کنندگان مظلوم را نادیده گرفت و آیا تدبیر 100 روزه شما این بوده است؟ مشکل خودروسازان کمبود نقدینگی و دخالت دولت است نه افزایش قیمت خودرو ، وام‌های اعطایی به آنان 30 درصد است پس تنها باید به آنها وام کم‌بهره اعطا شود و چرا به قانون ارتقای کیفیت خودرو عمل نمی‌کنید.

وی خطاب به  نعمت‌زاده که آقای وزیر شما خود را پدر صنعت می‌دانید، افزود: شما با این اقدامات غیرکارشناسی صنعت ما را دچار مشکلات عدیده می‌کنید، شما که پدرصنعت بودید اگر اینگونه کار کنید، پدر صنعت را در می‌آورید.

وی خطاب به نمایندگان مجلس و وزیری که مشکل خودروسازان ما کمبود نقدینگی و تسهیلات بانکی و بالا بودن بهره وام‌های بانکی است افزود: بدهی سه هزار و 500 میلیارد تومان با بهره 31درصد و دخالت‌های بی‌مورد دولت مهمترین مشکل است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: امروز خودرو سازهای ما کارمند بانک هستند، ما باید به این خودروسازان تسهیلات و امکانات دهید. آقای نعمت زاده چرا به قانون ارتقای کیفیت خودرو عمل نمی‌کنید و از همین رو مردم ایران چه گناهی کردند که با خودروهای بی‌کیفیت و گران را باید بخرند و استفاده کنند.

وی افزود: رئیس بانک مرکزی هم اعلام کرده بهره وام کم نمی‌شود ، این اقدام هم غیرکارشناسی بوده است ، وزیر راه و شهرسازی هم نسبت به تکمیل اتوبان همت اقدام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet