خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/14 12:25:51
سرویس صحن
اسداللهی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

فروش زعفران در دستان دلالان/قیمت ها واقعی تعیین شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از فروش زعفران به وسیله دلال ها انتقاد کرد و گفت: از وزیر جهاد کشاورزی می خواهم تا قیمت واقعی این محصول را مشخص کند.
فروش زعفران در دستان دلالان/قیمت ها واقعی تعیین شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از فروش زعفران به وسیله دلال ها انتقاد کرد و گفت: از وزیر جهاد کشاورزی می خواهم تا قیمت واقعی این محصول را مشخص کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43042.jpg فروش,زعفران,در,دستان,دلالان/قیمت,ها,واقعی,تعیین,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا اسداللهی در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: متأسفانه وزیر صنعت مجوزی برای معدن سنگ آهن در منطقه تایباد صادر نمودند؛ در واقع با توجه به اینکه در اواخر دولت قبل بر خلاف همه ضوابط مجوزی برای شخصی صادر شد در حالی که قرار بود معادنی به مردم در قالب شرکت هایی فراگیر واگذار شود که این مهم انجام نشده اما برای شخص خاصی واگذار شده است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر به وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: وضعیت نابسامان استان خراسان و مدیریت آن به لحاظ جابه جایی نیروی اصلی که به فرهنگیان می شود بسیار حائز اهمیت است.

این نماینده مرد در مجلس نهم تصریح کرد: از وزیر راه و شهرسازی می خواهم که به وضعیت جاده های منتهی به باخزر وضعیت نابسامانی دارد و خواهش دارم نسبت به بهسازی این جاده ها اقدام شود.

وی یادآور شد: از وزیر جهاد کشاورزی هم می خواهم که نسبت به وضعیت زعفران رسیدگی کند؛ زعفران دسترنج طبقه بسیاری از مردم استان خراسان است که مدت ها زحمت می کشند اما این روز ها به دلیل دلال بازی ها بعضی ها زعفران را به فروش می رسانند و لازم است قیمت واقعی آن را مشخص کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet