هدر موبایل
1392/08/14 12:47:13
سرویس صحن
میرمحمدی در تذکر شفاهی:

90 هزار بازنشسته فولاد حقوق خود را دریافت نکردند

نماینده مردم خوانسارو گلپایگان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف پرداخت حقوق ۹۰ هزار بازنشسته فولاد کشور که حقوق ماه های شهریور و مهر خود را تا امروز ۱۴ آبان دریافت نکرده اند گفت: مشکلاتی که درباره اختلاس ۳ هزار میلیاردی و مدیری که متأسفا نه از چنگ قانون گریخت به دلیل دو تابعیتی بودن وی بود.
90 هزار بازنشسته فولاد حقوق خود را دریافت نکردند نماینده مردم خوانسارو گلپایگان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف پرداخت حقوق 90 هزار بازنشسته فولاد کشور که حقوق ماه های شهریور و مهر خود را تا امروز 14 آبان دریافت نکرده اند گفت: مشکلاتی که درباره اختلاس 3 هزار میلیاردی و مدیری که متأسفا نه از چنگ قانون گریخت به دلیل دو تابعیتی بودن وی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43109.jpg 90,هزار,بازنشسته,فولاد,حقوق,خود,را,دریافت,نکردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین میرمحمدی در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و تشکر از مردم برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان در تذکری به دولت خواستار تعیین تکلیف پرداخت حقوق 90 هزار بازنشسته فولاد در ماه های شهریور و مهر شد و گفت: امروز که 14 آبان است هنوز اقدامی برای پرداخت حقوق آنها نشده است که در بحث معیشت مشکلات جدی دارند و باید دولت به این موضوع عنایت ویژه داشته باشد.

نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری برای نظارت و کنترل بازار تصریح کرد: تیم اقتصادی دولت از هرگونه اظهارنظر که بازار مصرف و ارز را تحت حساسیت قرار می دهد جداً خودداری کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری خواستار عدم به کارگیری مدیرانن دو تابعیتی شد و گفت: مشکلاتی که درباره اختلاس سه هزار میلیارد تومانی و مدیری که متأسفانه از چنگ قانون گریخت به دلیل دو تابعیتی بودن وی بود و دولت به این موضوع نظارت داشته باشد تا از تکرار به کار گیری مدیران دو تابعیتی پیشگیری شود.

نماینده مردم خوانسارو گلپایگان در تذکر دیگری افزود: با توجه به اینکه در ماه محرم الحرام قرار داریم قطعاً مجلس و دولت باید به امر به معروف و نهی از منکر برنامه جدی داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان تصریح کرد: وزارت بهداشت و درمان برای اورژانس گلپایگان که فرسوده است حتما برای تأمین اعتبار اورژانس اقدام جدی باید صورت گیرد.

نماینده مردم خوانسار و گلپایگان گفت: همچنین وزارت راه و شهرسازی درباره تکمیل جاده های نیمه تمام گلپایگان و خوانسار که شاهراه های اصلی هستند تا پایان سال اعتبار ویژه ای اختصاص داشته باشند ضمن اینکه وزارت نیرو برای تأمین آب شرب گلپایگان اقدام جدی صورت دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet