هدر اصلی
1387/11/19 12:10:00
سرویس سیاسی
سی سال حکومت اسلامی (15)

ادیانی‌راد: انقلاب اسلامی در رساندن بشریت به کرامت انسانی، موفق‌ترین انقلاب جهان است

"علی ادیانی راد" تصریح کرد: رسالت و جوهره انقلاب این بود که پیام رهایی بخش و کرامت و شرافت انسانی را به بشریت برساند که از این منظر انقلاب اسلامی موفق‌ترین انقلاب اخیر جهان است.

نماینده قائم شهر، سواد کوه و جویبار در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به دستاوردهای انقلاب در حوزه بین المللی گفت: امروز گفتمان انقلاب اسلامی و امام (ره) به عنوان برترین و محبوب ترین گفتمان در میان جهان اسلام قلمداد می‌شود که نمونه بارز آن در عرصه کفر ستیزی و مقابله با نظام سلطه برخورد سخت وزیر ترکیه با رئیس جمهور رژیم اشغالگر صهیونیستی است.

نماینده قائم شهر خاطرنشان کرد: تقویت اعتماد به نفس یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی بود. در واقع ملت ایران با نفس قدسی امام(ره) به این باور رسیدند که می‌توانند دست به خطیرترین و بزرگترین کارها در حوزه‌های مختلف بزنند.

ادیانی‌راد گفت: توسعه گازرسانی و برق رسانی به شهرها و روستاهای مختلف و دامن گستری خدمات تامین اجتماعی در راستای ایجاد رفاه اجتماعی در چارچوب قانون اساسی از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته پس از انقلاب است.

وی با بیان اینکه شأن انقلاب و مردم اقتضا می‌کند که دولتمردان بیش از شرایط موجود حرکت کنند، تاکید کرد: البته سیاست‌های نظام سلطه که بارزترین آن جنگ تحمیلی 8 ساله بود سد راه دولتمردان برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مردم شد و از طرف دیگر باید بپذیریم ما در این مسیر بی‌تجربه بودیم و غالباً مدیران تجربه اجرایی نداشتند که این بطور طبیعی هزینه‌هایی داشت.

ادیانی‌راد یادآور شد: ما مدیران لایق برای خدمت به مردم و استفاده بهینه از ظرفیت‌های کشور را داریم مگر اینکه ما دایره را آنقدر تنگ کنیم که جز خود و همفکران خود نخواهیم از دیگران بهره بگیریم.

نماینده قائم شهر، عدم استفاده از همه قابلیت‌ها در اداره کشور را یکی از آفت‌های مدیریتی دانست و گفت: اگر ما در حوزه مدیریتی به اندیشه های امام (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل کنیم از این تنگ نظری ها فاصله خواهیم گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet