حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 12:54:16
سرویس صحن
چهاردولی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور:

دولت برای حل مشکلات مردم تحرک بیشتری داشته باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش تکلیف بیمه طلایی فرهنگیان را مشخص کند، گفت: دولت برای حل مشکلات مردم تحرک بیشتری داشته باشد.
دولت برای حل مشکلات مردم تحرک بیشتری داشته باشد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش تکلیف بیمه طلایی فرهنگیان را مشخص کند، گفت: دولت برای حل مشکلات مردم تحرک بیشتری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/47807.jpg دولت,برای,حل,مشکلات,مردم,تحرک,بیشتری,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نعمت الله چهاردولی در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به مسئولان اجرایی کشور، گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند می طلبد دولت و وزرا فعالیت بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزرای اقتصاد، صنعت و معدن و تجارت بر بحث لجام گسیخته قیمت ها نظارت بیشتری داشته باشند تا مشکلات اقشار کم درآمد چند صد برابر نشود.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی که خود حافظ جان و مال مردم است از حیث وسیله نقلیه و سهمیه بنزین دجار مشکل است که وزیر کشور در رفع آنها باید اقدامات لازم را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: وزیر نیرو جهت تکمیل پروژه آب رسانی به شهرستان ملایر از سد کلان این شهر و ساخت تصفیه خانه اقدامات لازم را انجام دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش تکلیف بیمه طلایی فرهنگیان را هر چه سریعتر مشخص کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet