حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 13:49:48
سرویس سیاسی
مظفر در گفتگو با خانه ملت:

عسگر‌اولادی فردی شجاع و ژرف‌اندیش بود/ او همواره بر ادای حقوق مردم تأکید می‌کرد

معاونت نظارت مجلس، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از یاران انقلاب و تابلوی اسلام بود، گفت: وی فردی شجاع، عاقل و پیر ژرف‌اندیشی بود و از سطحی‌نگری اجتناب می‌کرد.
عسگر‌اولادی فردی شجاع و ژرف‌اندیش بود/ او همواره بر ادای حقوق مردم تأکید می‌کرد معاونت نظارت مجلس، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از یاران انقلاب و تابلوی اسلام بود، گفت: وی فردی شجاع، عاقل و پیر ژرف‌اندیشی بود و از سطحی‌نگری اجتناب می‌کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44016.jpg عسگر‌اولادی,فردی,شجاع,و,ژرف‌اندیش,بود/,او,همواره,بر,ادای,حقوق,مردم,تأکید,می‌کرد Icana

حسین مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تسلیت به مناسبت درگذشت حبیب‌الله عسگر‌اولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: مرحوم عسگر‌اولادی از یاران انقلاب و تابلوی اسلام بود، از طرف دیگر در کوران حوادث رژیم ستمشاهی با دوستانشان در سخت‌ترین شرایط به افشاگری پرداخت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: عسگراولادی فردی مؤمن، شجاع، حکیم، عاقل و پیر ژرف‌اندیشی بود که همه چیز را به‌صورت عمقی نگاه می‌کرد و حق بزرگی به گردن انقلاب و کشور دارد، از این رو همه باید قدرشناس او باشند.

معاونت نظارت مجلس، با بیان اینکه مرحوم عسگر اولادی در تحولات و تلاطمات کشور انسانی متعادل و حق‌‌گرا بود، افزود: وی مسائل انقلاب و آرمان‌ها را به منافع شخصی و حیثیتی خود ترجیح می‌داد و همیشه بر حقوق مردم تأکید می‌کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet