هدر موبایل
1392/08/14 14:12:41
سرویس اجتماعی
صابری مطرح کرد:

تکذیب توقف طرح تفحص از دانشگاه آزاد/ اواخر پاییز زمان ارایه گزارش به مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تکذیب برخی خبرها مبنی بر توقف طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: گزارش نهایی تحقیق و تحفحص از دانشگاه آزاد اواخر پاییز در صحن مجلس قرائت می شود.
تکذیب توقف طرح تفحص از دانشگاه آزاد/ اواخر پاییز زمان ارایه گزارش به مجلس عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تکذیب برخی خبرها مبنی بر توقف طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: گزارش نهایی تحقیق و تحفحص از دانشگاه آزاد اواخر پاییز در صحن مجلس قرائت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44571.jpg تکذیب,توقف,طرح,تفحص,از,دانشگاه,آزاد/,اواخر,پاییز,زمان,ارایه,گزارش,به,مجلس Icana

رضا صابری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به قوت خود برقرار است، افزود: فرآیندهای بررسی طرح با دقت در حال پیگیری است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: همکاری و تعامل خوبی برای پیشبرد اهداف طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی از سوی مسئولان این دانشگاه با هیات تحقیق و تفحص کننده وجود دارد.

وی با تکذیب برخی خبرها مبنی بر توقف طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: گزارش نهایی تحقیق و تحفحص از این دانشگاه در موعد مقرر در صحن مجلس قرائت می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم در خصوص زمان احتمالی ارایه گزارش نهایی طرح تحقیق و تحفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به مجلس، تصریح کرد: این طرح به احتمال زیاد اواخر پاییز سال جاری روانه مجلس می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به درخواست تفحص کنندگان و با حکم رئیس مجلس 6 ماه تمدید شد، افزود: بدون وقفه پس از پایان زمان قانونی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی گزارش نهایی آن تقدیم هیات رئیسه برای قرائت در صحن علنی مجلس خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet