حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 13:48:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدرضا اکرمی:

عسگراولادی رسالت سیاسی خود را به خوبی انجام داد/ رفتار عسگراولادی الگو است

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه عسگراولادی خیرخواه نظام بود، گفت: در چند سال اخیر او به خوبی رسالت سیاسی خود را انجام داد و با بصیرت به دنبال جلوگیری از آسیب ها به انقلاب و نظام بود و او الگویی نمونه و شایسته برای شخصیت های سیاسی است.
عسگراولادی رسالت سیاسی خود را به خوبی انجام داد/ رفتار عسگراولادی الگو است رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه عسگراولادی خیرخواه نظام بود، گفت: در چند سال اخیر او به خوبی رسالت سیاسی خود را انجام داد و با بصیرت به دنبال جلوگیری از آسیب ها به انقلاب و نظام بود و او الگویی نمونه و شایسته برای شخصیت های سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/44529.jpg عسگراولادی,رسالت,سیاسی,خود,را,به,خوبی,انجام,داد/,رفتار,عسگراولادی,الگو,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید رضا اکرمی هر، ضمن ابراز تاسف از درگذشت حبیب الله عسگراولادی گفت: مرحوم عسگراولادی را نزدیک به نیم قرن می شناسم و او انسانی وارسته و آراسته به اخلاقیات بود.

وی عسگراولادی را شخصیت سیاسی با ظرفیت خواند و گفت: وی اهل علم و عمل و انسانی پرحوصله و با ظرفیت بود که بدور از خودنمائی و صحنه سازی و تظاهر در راستای اهداف انقلاب و نظام می کوشید.
 
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری همچنین با اشاره به عمکلرد و سوابق سیاسی عسگراولادی گفت: وی در حوادث و رویدادهای مختلف سیاسی آزمون خود را به خوبی پس داد و هرگز اهل افراط و تفریط نبود.
 
نماینده ادوار مجلس ادامه داد: همواره عسگراولادی به دنبال این بود که جلوی آسیب ها و خطرهای انقلاب را بگیرد و تمام نیروهای انقلابی را در داخل خانوداه نظام می خواست.
 
به گزارش مهر،اکرمی با تاکید براینکه عسگراولادی خیرخواه نظام بود، گفت: در چند سال اخیر او به خوبی رسالت سیاسی خود را انجام داد و با بصیرت به دنبال جلوگیری از آسیب ها به انقلاب و نظام بود و او الگویی نمونه و شایسته برای شخصیت های سیاسی است./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet