شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/14 14:27:56
سرویس فرهنگی
در تشریح نشست کمیسیون فرهنگی با وزیر پیشنهادی ورزش مطرح شد:

آقا تهرانی: نگاه مثبت کمیسیون فرهنگی به وزیر پیشنهادی ورزش/طاهری:تجربه سجادی در حوزه ورزش و بی‌تجربگی در حوزه جوانان

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس درباره جلسه فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس نگاه مثبتی نسبت به عملکرد نصرالله سجادی، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دارد.
آقا تهرانی: نگاه مثبت کمیسیون فرهنگی به وزیر پیشنهادی ورزش/طاهری:تجربه سجادی در حوزه ورزش و بی‌تجربگی در حوزه جوانان عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس درباره جلسه فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس نگاه مثبتی نسبت به عملکرد نصرالله سجادی، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/44371.jpg آقا,تهرانی:,نگاه,مثبت,کمیسیون,فرهنگی,به,وزیر,پیشنهادی,ورزش/طاهری:تجربه,سجادی,در,حوزه,ورزش,و,بی‌تجربگی,در,حوزه,جوانان Icana

مجتبی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی مجلس که امروز (سه‌شنبه 14 آبان‌ماه) برگزار شد، گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پس از حضور در کمیسیون،‌ با معرفی خود به ارائه برنامه و دیدگاه‌های خود پرداخت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به فرصت کمی که ایشان برای ارائه برنامه‌های خود داشتند برنامه خوبی ارائه کردند که برای اعضای کمیسیون فرهنگی قابل قبول بود.

وی افزود: شبهاتی در رابطه با فعالیت‌های گذشته ایشان وجود داشته که قرار شد پس از بررسی نمایندگان اگر موضوع جدی بود وی مجدداً در کمیسیون حضور پیدا کرده و پاره‌ای از توضیحات را ارائه کنند.

 

طاهری: تجربه در حوزه ورزش و بی‌تجربگی در حوزه جوانان

سیدعلی طاهری، سخنگوی کمیسیون فرهنگی نیز درباره جلسه صبح کمیسیون فرهنگی با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، توضیح داد: جلسه امروز صبح کمیسیون فرهنگی تنها به ارائه برنامه‌های وزیر پیشنهادی پرداخته و سولات اعضا مطرح شد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: جلسه جمع‌بندی خاصی نداشت و ممکن است جمع‌بندی در جلسه عصر کمیسیون ارائه شود، البته جمع‌بندی نهایی کمیسیون در جلسه علنی مجلس ارائه خواهد شد.

وی افزود: موضوع محوری مباحث، چالش‌های ورزش، ابعاد فنی خانواده و هم در بحث جوانان دغدغه‌های آنان مطرح بود.

طاهری‌ در توضیح نظر شخصی خود درباره وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: ایشان در حوزه ورزش پیشینه زیادی داشته و دکترای تربیت بدنی دارند اما در حوزه جوانان کمتر پیشینه و فعالیتی داشتند و تنها این موضوع کمی نگران‌کننده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، یاد‌آور شد: نگرانی بعدی ما در خصوص برخی دغدغه‌های سیاسی ایشان است، به هر حال وزیر پیشنهادی در مجلس ششم معاون وزیر بودند که از این سمت استعفا دادند که در مورد این موضوع هم در کمیسیون فرهنگی اشاراتی داشتند ولی در رابطه با حوادث سال 88 شبهاتی مطرح شده که منتظر پاسخگویی ایشان هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet