هدر موبایل
1392/08/14 14:24:51
سرویس سیاسی
مرندی در گفتگو با خانه ملت:

زحمات عسگراولادی برای پیروزی انقلاب برکسی پوشیده نیست

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه زحمات عسگراولادی برای پیروزی انقلاب برکسی پوشیده نیست، گفت: حمایت‌های مستمر او از مقام ولایت زبانزد است.
زحمات عسگراولادی برای پیروزی انقلاب برکسی پوشیده نیست عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه زحمات عسگراولادی برای پیروزی انقلاب برکسی پوشیده نیست، گفت: حمایت‌های مستمر او از مقام ولایت زبانزد است. https://cdn.icana.ir/d/019/44351.jpg زحمات,عسگراولادی,برای,پیروزی,انقلاب,برکسی,پوشیده,نیست Icana

سید علیرضا مرندی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: زحمات مرحوم عسگراولادی برای پیروزی انقلاب بر کسی پوشیده نیست و روشن بینی و پی گیری و حمایت‌های مستمر او از حضرت امام (ره) و رهبری زبانزد است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: انشالله خداوند مدارج ایشان را متعالی دارد و به ما هم توفیق دهد بتوانیم جزیی از خدمات مشابه ایشان را انجام دهیم.

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه جای تاثر است که ایشان را از دست دادیم، افزود: این از ارزش های انقلاب است که انسان‌هایی بودند و زحمت کشیدند و با پیروی از امام(ره) توانستند انقلاب را به پیروزی رساندند ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet