هدر موبایل
1392/08/14 14:22:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

آمریکایی‌ها رفتارهای اشتباه گذشته خود را اصلاح کنند

رئیس فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به تأثیر برگزاری مراسم باشکوه روز ۱۳ آبان و تقویت موضع تیم مذاکره‌کننده ایرانی گفت: آمریکایی‌ها رفتارهای اشتباه گذشته خود را اصلاح کنند.
آمریکایی‌ها رفتارهای اشتباه گذشته خود را اصلاح کنند رئیس فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به تأثیر برگزاری مراسم باشکوه روز ۱۳ آبان و تقویت موضع تیم مذاکره‌کننده ایرانی گفت: آمریکایی‌ها رفتارهای اشتباه گذشته خود را اصلاح کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42788.jpg آمریکایی‌ها,رفتارهای,اشتباه,گذشته,خود,را,اصلاح,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛کاظم جلالی رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در  با اشاره به این نکته که راهپیمایی باشکوه 13آبان به طور حتم سبب تقویت موضع ایران در مذاکرات هسته‌ای شد، گفت: آمریکایی‌ها بدانند که اگر می‌خواهند بدبینی ملت ایران نسبت به آنها برطرف شود باید اقدامات عملی را در جریان مذاکرات خود انجام دهند.

وی افزود: اقدام عملی آنها اصلاح رفتارشان در طول سال‌های گذشته است و نتیجه عملی آن باید برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و به رسمیت شناختن حق ملت ایران در استفاده از انرژی هسته‌ای باشد.
 
به گرارش فارس،رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: این فرصت برای آمریکایی‌ها جهت مذاکرات با ایران نامحدود نخواهد بود و تاکنون آمریکایی‌ها فرصت‌های فراوانی را از دست داده‌اند که می‌توان به سال 82 اشاره کرد./
پایان پیام

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet