حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 17:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور تاکید کرد

راهپیمایی ۱۳ آبان نماد وحدت و لبیک دوباره به بیانات رهبری بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان لبیک دوباره به فرمایشات مقام معظم رهبری است، افزود: جهانیان بدانند ایرانی‌ها، پشتیبان ولایت فقیه هستند.
راهپیمایی ۱۳ آبان نماد وحدت و لبیک دوباره به بیانات رهبری بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان لبیک دوباره به فرمایشات مقام معظم رهبری است، افزود: جهانیان بدانند ایرانی‌ها، پشتیبان ولایت فقیه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43360.jpg راهپیمایی,۱۳,آبان,نماد,وحدت,و,لبیک,دوباره,به,بیانات,رهبری,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عوض حیدرپور نماینده مردم شهر رضا در مجلس با اشاره به حضور حماسی جوانان و اقشار مختلف مردم ایران در راهپیمایی 13 آبان، گفت :13 آبان مظهر نماد و وحدت ملی است زیرا تمام اقشار مختلف مردم فقط صرف اینکه ایرانی هستند، در این راهپیمایی شرکت کردند.

وی با بیان اینکه مردم ایران یک گام از منافع ملی‌شان عقب نمی کشند، افزود: حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان ،هیئت مذاکره کننده هسته‌ای ما را دلگرم کرده است.
 
نماینده مردم شهررضا در مجلس با بیان اینکه راهپیمایی 13 آبان یک امتیاز برای پشبرد اهداف مذاکرات هسته‌ای به شمار می‌آید، افزود: راهپیمایی 13 آبان به جهانیان نشان داد نه تنها دیپلمات‌های ایرانی بلکه تمام ملت ایران یک گام از ارزش‌های انقلاب و منافع ملی‌شان عقب  نمی کشند.
 
به گزارش فارس،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه مردم در این روز نشان دادند یک وفاق و اجماع در خصوص استکبار ستیزی و مبارزه با آمریکا در کشور وجود دارد، ‌تصریح کرد: جهانیان بدانند ایرانی‌ها جایی که پای منافع ملی‌شان وسط باشد با بصیریت و بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در صحنه حاضر می‌شوند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet