حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 14:51:25
سرویس اجتماعی
روح‌الله حسینیان:

عسگر اولادی خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از سابقون مبارزان انقلابی بود، گفت: او پس از انقلاب خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد.
عسگر اولادی خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از سابقون مبارزان انقلابی بود، گفت: او پس از انقلاب خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43349.jpg عسگر,اولادی,خدمات,شایسته‌ای,را,به,مستضعفان,کشور,ارائه,کرد Icana

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تسلیت به مناسبت درگذشت حبیب‌الله عسگر‌اولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: مرحوم عسگر‌اولادی از مبارزان انقلابی علیه رژیم پهلوی و فعالان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش موثر مرحوم عسگراولادی در ترور حسن‌علی منصور نخست‌وزیر رژیم پهلوی، افزود: مرحوم عسگر اولادی از اولین کسانی بود که درباره ظلم رژیم پهلوی و مظلومیت حضرت امام(ره) سخن گفت و قدم در راه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی گذاشت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اشاره به حضور طولانی مرحوم عسگراولادی در زندان‌های رژیم پهلوی، تصریح کرد: به طور حتم تحمل کردن حدود 13 سال زندان رژیم شاه کار هر کس نبود و مرحوم عسگر اولادی از این امتحان با سربلند بیرون آمد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، ادامه داد: از طرف دیگر مرحوم عسگراولادی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات شایسته ای را به کشور به‌ویژه به مستضعفین ارائه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet