حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 18:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

با مذاکره، اقتدار ملی کشور بیشتر می‌شود

نماینده‌ی اصولگرای مجلس با بیان اینکه باید تلاش کنیم در میدان دغل‌کاری آمریکا گرفتار نشویم گفت: مذاکره ممکن است خروجی برای ما نداشته باشد، اما به هر حال اقتدار ملی کشور بیشتر شده و ظرفیت ملت فزونی می‌یابد.
با مذاکره، اقتدار ملی کشور بیشتر می‌شود نماینده‌ی اصولگرای مجلس با بیان اینکه باید تلاش کنیم در میدان دغل‌کاری آمریکا گرفتار نشویم گفت: مذاکره ممکن است خروجی برای ما نداشته باشد، اما به هر حال اقتدار ملی کشور بیشتر شده و ظرفیت ملت فزونی می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg با,مذاکره،,اقتدار,ملی,کشور,بیشتر,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا سلیمی  با اشاره به سخنان اخیر رهبری در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان اظهار کرد: به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها با مذاکرات به دنبال ایجاد شکاف و اختلاف بین نیروهای داخل کشور هستند تا صدای واحد شنیده نشود.

وی با اشاره به این که مقام معظم رهبری فرمودند "به مذاکره خوشبین نیستم" گفت: از طرفی باید تلاش کنیم تا در میدان دغل کاری آ‌مریکا گرفتار نشویم و اگر خدای نکرده چنین اتفاقی بیفتد انسجام ملی داخل کشور زیر سوال می‌رود.
این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد:‌ رهبری سخنان حکیمانه‌ای را ایراد فرمودند اما همچنان اشاره فرمودند که باید در مذاکرات هوشیاری به خرج داده شود.
سلیمی تاکید کرد: گرچه ممکن است مذاکره برای ما خروجی نداشته باشد اما یک تمرین است که اقتدار ملی کشور را به نمایش می‌ گذارد.
 
به گزارش ایسنا،وی ضمن تاکید در انسجام و وحدت میان نیروهای داخل کشور گفت: در این شرایط همگان باید نگاه واحدی به مسائل به ویژه مذاکرات داشته باشند. /
پایان پیام 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet