حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 15:18:55
سرویس فرهنگی
جنتی در گفت‌ وگو با خانه ملت:

حضور عسگراولادی در هیأت منصفه مطبوعات تا آخرین لحظه ادامه داشت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تسلیت درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی تصریح کرد: حضور عسگراولادی در هیأت منصفه مطبوعات تا آخرین لحظه ادامه داشت و این موضوع مورد تأکید اعضای تعیین کننده هیأت منصفه مطبوعات بود.
حضور عسگراولادی در هیأت منصفه مطبوعات تا آخرین لحظه ادامه داشت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تسلیت درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی تصریح کرد: حضور عسگراولادی در هیأت منصفه مطبوعات تا آخرین لحظه ادامه داشت و این موضوع مورد تأکید اعضای تعیین کننده هیأت منصفه مطبوعات بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43731.jpg حضور,عسگراولادی,در,هیأت,منصفه,مطبوعات,تا,آخرین,لحظه,ادامه,داشت Icana

علی جنتی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، گفت: حبیب الله عسگراولادی از شخصیت‌های برجسته انقلاب بود که من از سال 47 با ایشان آشنایی داشتم و این آشنایی از پشت میله های زندان بود، وقتی که ایشان زندان بودند با مجموعه حزب مؤتلفه در زندان قصر به دیدار ایشان می رفتیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیح داد: نقش ایشان در انقلاب و پیروزی انقلاب نقش برجسته و شناخته شده‌ای است و ایشان افتخار داشتند به عنوان نماینده امام در کمیته امداد امام خمینی فعالیت داشته باشند و در واقع ایشان از بنیانگذاران کمیته امداد بودند.

وی افزود: ایشان مدتی هم در مجلس شورای اسلامی خدمات ارزنده ای ارائه دادند و همواره خیرخواه ملت و انقلاب اسلامی بودند.

جنتی ادامه داد: نقشی که ایشان در زمینه های مختلف، به خصوص درحمایت ازمستضعفان و محرومان داشتند بسیار برجسته و قابل توجهی بود.

وی توضیح داد: ایشان یکی از اعضای هیأت منصفه مطبوعات بودند و حتی زمانی که وضع جسمی ایشان ناگوار بود همه اعضای کمیته‌ای که هیأت منصفه را انتخاب می‌کنند به اتفاق بر این نظر استوار بودند که ایشان با توجه به نقششان درهیأت منصفه مطبوعات حضور داشته باشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: خداوند ایشان را رحمت کرده و همراه شهدای صدر اسلام قرین رحمت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet