هدر موبایل
1392/08/14 15:14:46
سرویس فرهنگی
گروسی در تشریح دستور کار فراکسیون ورزش مطرح کرد:

نظر مثبت فراکسیون ورزش به وزیر پیشنهادی ورزش/سوابق درخشان کلید موفقیت سجادی در کسب رای اعتماد

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش، با یادآوری حضور وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در فراکسیون متبوعش، گفت: سوابق درخشان نصرالله سجادی مهر تاییدی بر اخذ رای اعتماد وی از مجلس است.
نظر مثبت فراکسیون ورزش به وزیر پیشنهادی ورزش/سوابق درخشان کلید موفقیت سجادی در کسب رای اعتماد عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش، با یادآوری حضور وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در فراکسیون متبوعش، گفت: سوابق درخشان نصرالله سجادی مهر تاییدی بر اخذ رای اعتماد وی از مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/43093.jpg نظر,مثبت,فراکسیون,ورزش,به,وزیر,پیشنهادی,ورزش/سوابق,درخشان,کلید,موفقیت,سجادی,در,کسب,رای,اعتماد Icana

حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سوابق درخشان و تجربیات بسیار وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دلیلی برای مخالفت مجلس با وی باقی نگذاشته است، افزود: امروز(14 آبان) نصرالله سجادی با حضور در فراکسیون ورزش مجلس به ارایه برنامه‌های خود پرداخت.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به دلیل حضور در معاونت وزارت آموزش وپرورش با روحیات و مشکلات جوانان آشنایی کافی دارد، تصریح کرد: سابقه حضور سجادی در کمیته ملی المپیک و سایر حوزه‌های ورزشی گواه روشنی بر توانایی بالای وی برای تصدی وزارت‌ ورزش است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش، با یادآوری حضور وزیر پیشنهادی ورزش وجوانان در فراکسیون متبوعش، گفت: سوابق درخشان نصرالله سجادی مهر تاییدی بر اخذ رای اعتماد وی از مجلس است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به مسابقات جهانی در برخی رشته‌ها لازم است وزارت ورزش و جوانان در کشور از بلا‌تکلیفی خارج شده و هر چه سریع‌تر کار اصلی خود را آغاز کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet