هدر موبایل
1392/08/15 11:56:39
سرویس اقتصادی
حسینی:

قیمت‌ها با آزادسازی نرخ بلیت ایرلاین ها واقعی می‌شود/رهایی ایرلاین ها از ورشکستگی

عضو کمیسیون عمران مجلس، عنوان کرد: در شرایط کنونی بیشتر ایرلاین‌ها با بهانه قرار دادن پایین بودن نرخ بلیت، حاضر به افزایش کیفیت و خدمات خود نیستند.
قیمت‌ها با آزادسازی نرخ بلیت ایرلاین ها واقعی می‌شود/رهایی ایرلاین ها از ورشکستگی عضو کمیسیون عمران مجلس، عنوان کرد: در شرایط کنونی بیشتر ایرلاین‌ها با بهانه قرار دادن پایین بودن نرخ بلیت، حاضر به افزایش کیفیت و خدمات خود نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43312.jpg قیمت‌ها,با,آزادسازی,نرخ,بلیت,ایرلاین,ها,واقعی,می‌شود/رهایی,ایرلاین,ها,از,ورشکستگی Icana

سید بهلول حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه آزادسازی و یا افزایش نرخ بلیت ایرلاین‌ها بدون شک باعث کاهش مسافرین خواهد شد، گفت: هرچند آزادسازی نرخ بلیت ناوگان حمل و نقل هوایی باعث کاهش مسافرین این بخش خواهد شد، اما بنده به آزاد شدن قیمت بلیت ناوگان حمل و نقل هوایی کشور اعتقادی راسخ دارم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت می‌تواند درصدی از هزینه‌های استفاده از ناوگان حمل و نقل کشور را به صورت یارانه در اختیار مردم قرار دهد که این امر می‌تواند تشویقی برای استفاده از حمل و نقل عمومی تلقی شود، اما به نظر می‌رسد ایرلاین‌ها کمتر به حمایت دولت و یا استفاده از یارانه نیاز داشته باشند.

وی تصریح کرد: آزادسازی نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی باید به گونه‌ای انجام شود که هم قیمت‌ها شفاف و واقعی شوند وهم  ایرلاین‌ها از مشکلات موجود رها شده و از ورشکستگی اقتصادی نجات یابند و همچنین بهتر است دولت به کارکنان و کارمندان وابسته به خود که از ناوگان هوایی کشور استفاده می‌کنند بلیت نیم بها ارائه دهد.

حسینی اظهار کرد: شرکت‌های هواپیمایی همانگونه که آزادسازی و افزایش نرخ بلیت را راهکاری برای رهایی از ورشکستگی اقتصادی می‌دانند به همان نسبت نیز باید افزایش کیفیت، خدمات و سرویس دهی خود را نیز در راس اولویت‌های کاری قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: در شرایط کنونی بیشتر ایرلاین‌ها با بهانه قرار دادن پایین بودن نرخ بلیت، حاضر به افزایش کیفیت و خدمات خود نیستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: قیمت بلیت ایرلاین‌ها باید به سمت واقعی شدن حرکت کند، اما سازمان هواپیمایی کشوری نیز باید بر شرکت‌های هواپیمایی نظارت بیشتری داشته و با ایرلاین‌هایی که پایین بودن قیمت را بهانه‌ای برای عدم ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب می‌دانند، برخوردی قاطع و جدی انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet