حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 15:08:21
سرویس سیاسی
ابوترابی‌فرد:

عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری داشت

نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری و تعیین‌کننده‌ای داشت، گفت: بدن وی در مبارزه با رژیم شاه زخم‌های بسیاری برداشت.
عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری داشت نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری و تعیین‌کننده‌ای داشت، گفت: بدن وی در مبارزه با رژیم شاه زخم‌های بسیاری برداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/42743.jpg عسگر‌اولادی,در,ساماندهی,جریان,اصولگرایی,نقش,محوری,داشت Icana

محمدحسن ابوترابی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره فوت حبیب‌الله عسگر‌اولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: ارتحال بنده صالح خدا، مجاهد فی سبیل‌الله، سرباز اسلام، انقلاب و بازوی بنیانگذار انقلاب امام خمینی(ره)، مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی را تسلیت گفته و امیدوارم وی با امام حسین(ع) محشور شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مرحوم عسگراولادی با تلاش و مجاهدت در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی در بیش از نیم قرن کارنامه بسیار درخشانی را از خود به جای گذاشت، افزود:‌ از روزهای نخست شکل گیری نهضت حضرت امام خمینی(ره) او یکی از نیروهای صالح، وفادار و معتقد به اندیشه سیاسی امام بزرگوار بود که در این راه با اعتقاد و با عزم و اراده قوی حرکت می‌کرد.

وی ادامه داد: در دوران مبارزه با رژیم پهلوی بدن مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی زخم‌هایی برای مجاهدت و مبارزه با رژیم شاه برداشت، از طرف دیگر وی با پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف در عرصه مدیریت کشور، دستگاه اجرایی، نهاد قانون‌گذاری و نهادهای کلیدی انقلاب توفیق حضور و خدمت داشت.

نایب رئیس مجلس، افزود:‌ از طرف دیگر مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی در ساماندهی یکی از تشکلات سیاسی انقلاب در حوزه جریان اصولگرایی نقش محوری، تعیین‌کننده و قابل احترام را ایفا کردند، از این‌رو امیدوارم در آن دنیا با صالحان و نیکان محشور شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet