حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 15:20:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

کسانی که پای میز 1+5 می‌نشینند نگاهی جستجوگر به نظر ملت دارند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری مهر تاییدی بر عملکرد دیپلماسی کشور زده‌اند، اظهار کرد: در مسائل مهم هیچ مقامی در هیچ جایگاهی اجازه ندارد بدون جلب نظر و رضایت مقام معظم رهبری حتی یک کلمه حرف بزند.
کسانی که پای میز 1+5 می‌نشینند نگاهی جستجوگر به نظر ملت دارند سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری مهر تاییدی بر عملکرد دیپلماسی کشور زده‌اند، اظهار کرد: در مسائل مهم هیچ مقامی در هیچ جایگاهی اجازه ندارد بدون جلب نظر و رضایت مقام معظم رهبری حتی یک کلمه حرف بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/43231.jpg کسانی,که,پای,میز,1+5,می‌نشینند,نگاهی,جستجوگر,به,نظر,ملت,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی اسفنانی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری و حمایت ایشان از تیم مذاکره‌کننده کشورمان، گفت: برخی افراد در کشور خود را جلوتر از مردم می‌دانند و قائل به آن هستند که سهم‌شان از قضایا بیشتر است و متاسفانه گاهی از طرف مقام معظم رهبری نیت‌خوانی می‌کنند.

وی ادامه داد: بعضا دیده می‌شود که این افراد حرف‌هایی را در جامعه مطرح و القا می‌کنند که گویا بیانات رهبری است اما اینها همان کسانی بودند که در بحث سفر رییس‌جمهور به نیویورک به شدت به مواضع رییس‌جمهور انتقاد کردند و استنادشان این بود که رهبری موافق جریان‌های پیش آمده در نیویورک نبودند.
 
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس همچنین خاطرنشان کرد: در مسائل مهم کشوری همچون بحث مذاکرات هسته‌ای و سیاست‌های کلان کشور هیچ مقامی در هیچ جایگاهی اجازه ندارد بدون جلب نظر و رضایت مقام معظم رهبری حتی یک کلمه حرف بزند بنابراین بنده معتقدم اتفاقاتی که در نیویورک افتاده بود با نظر رهبری بوده که من در نطق خود در مجلس نیز به این موضوع تاکید کردم.
 
اسفنانی با اشاره به این صحبت رهبری که طرف مذاکره‌کننده ما قابل اعتماد نیست اما مجموعه گروه دیپلماسی کشور کاملا مورد اعتماد است، تصریح کرد: تیم دیپلماسی ما کسانی هستند که برای انقلاب زحمت کشیده‌اند و فرزند این انقلاب محسوب می‌شوند و باید مورد حمایت تمام مسئولین و مردم باشند.
 
وی افزود: امروز هر کس در هر جایگاهی هر حرفی را برخلاف منویات مقام معظم رهبری بزند و یا چیزی بگوید که گویا نظر رهبر خلاف وضع فعلی است، قطعا اشتباه کرده چرا که بیانات اخیر ایشان همه چیز را آشکار کرد و مهر تاییدی بر عملکرد تیم دیپلماسی کشور زد.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسانی که پای میز 1+5 می‌نشینند نگاهی جستجوگر به نظر ملت دارند، گفت: همه دنیا منتظرند که ببینند آیا بین ملت و دولت انشقاقی وجود دارد یا خیر؟ بنابراین اگر کسی مدعی تابعیت از مقام معظم رهبری است باید از این دولت و عملکردش و مواضعش حمایت کند.
 
اسفنانی با اشاره به این صحبت رهبری که گفته‌اند مذاکرات چه نتیجه بدهد و چه نتیجه ندهد ما برنده هستیم، گفت: ما با مجموعه‌ای در حال مذاکره هستیم که هیچ اعتمادی به آنها نداریم و مطمئن نیستیم که به حرف‌های خود پایبند باشند اما با این وجود ما در هر شرایطی موفق و پیروز خواهیم بود چرا که اگر نتایج مثبتی از مذاکره بگیریم که قطعا موفق خواهیم بود و جای زهی سعادت.
 
وی ادامه داد: اما اگر احیانا نتیجه‌ای هم نگیریم حداقل آن این است که حقانیت ما به دنیا اثبات شده و عدم ثبات شخصیتی طرفین، واقعی نبودن ادعاهای آنها و بهانه‌جویی‌هایشان به اثبات می‌رسد و مشخص می‌شود آنها حرفی جز دروغ نزده‌اند و دنیا خواهد فهمید طرف ما طرف قابل اعتمادی نیست./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet