حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 15:27:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقامحمدی:

باید حمایت مسئولان و مردم پشت سر تیم مذاکره کننده باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که باید حمایت مسئولان و تمامی آحاد مردم پشت سر تیم مذاکره کننده باشد، گفت که نباید تیم مذاکره کننده را بیگانه دانست و طوری به آن‌ها رفتار کرد که احساس کنند ما آن‌ها را نماینده آمریکا می‌دانیم.
باید حمایت مسئولان و مردم پشت سر تیم مذاکره کننده باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که باید حمایت مسئولان و تمامی آحاد مردم پشت سر تیم مذاکره کننده باشد، گفت که نباید تیم مذاکره کننده را بیگانه دانست و طوری به آن‌ها رفتار کرد که احساس کنند ما آن‌ها را نماینده آمریکا می‌دانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43223.jpg باید,حمایت,مسئولان,و,مردم,پشت,سر,تیم,مذاکره,کننده,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم آقامحمدی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مناسبت 13 آبان در خصوص حمایت از تیم مذاکره کننده، گفت: موضوع مذاکره موضوعی مرتبط با تمامی گروه‌ها، نظام و کشور است. به همین دلیل تمامی گروه‌های درون نظام باید از تیم مذاکره کننده حمایت کرده و فراموش نکنند که آن‌ها نماینده دولت و نظام هستند.

وی افزود: پشت گرمی تیم مذاکره کننده حمایت آحاد مردم است. ماموریت، چارچوب‌ها و خط قرمز‌ها برای آن‌ها کاملا روشن و مشخص است و آن‌ها می‌دانند که با حفظ حقوق ملت کشور و نظام باید مذاکره انجام دهند. مذاکره‌ای که مقام معظم رهبری نیز مجوز انجام آن را به عنوان رهبر نظام اسلامی و ولی فقیه داده اند.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که تیم مذاکره کننده نماینده ما هستند، گفت: نباید آن‌ها را به چشم بیگانه دید و طوری به آن‌ها نگاه کرد که احساس کنند که ما آن‌ها را نماینده آمریکا تلقی می‌کنیم. آن‌ها نماینده ما هستند و طبیعتا در روند مذاکرات هوشیار خواهند بود.
 
آقامحمدی تاکید کرد: دشمن ما دشمن خطرناکی است و با عنایت به این موضوع تیم مذاکره کننده باید هوشیاری کامل نسبت به جنگ روانی دشمن داشته باشد.
 
به گزارش ایسنا،وی اضافه کرد: طبیعتا در جایی که طرف مقابل حاضر به دادن حق ما نباشد تیم مذاکره کننده، مسئولان و تمامی ملت ایران دیگر مذاکره را جائز نمی‌دانند. ما به دنبال مذاکره برد – برد هستیم و می‌خواهیم به حق خودمان برسیم و برای طرف مقابل این موضوع را روشن کنیم که تنها حقمان را می‌خواهیم./
پایان پیام 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet