حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 15:41:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

سنگ اندازان در مسیر مذاکرات هسته ای به فکر مردم و کشور نیستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب برای حمایت از مذاکره کنندگان هسته ای کشور، گفت: آنهایی که به دنبال سنگ اندازی هستند به فکر مردم، انقلاب و نظام نیستند.
سنگ اندازان در مسیر مذاکرات هسته ای به فکر مردم و کشور نیستند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب برای حمایت از مذاکره کنندگان هسته ای کشور، گفت: آنهایی که به دنبال سنگ اندازی هستند به فکر مردم، انقلاب و نظام نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg سنگ,اندازان,در,مسیر,مذاکرات,هسته,ای,به,فکر,مردم,و,کشور,نیستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"ابراهیم نکو"درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه نباید تیم مذاکره کننده را سازشکار بنامیم، گفت: رهبری همواره در شرایط مختلف بهترین راه را به مسئولان نمایان می کنند.

وی ادامه داد: اگر کسانی به فکر سنگ اندازی در مسیر مذاکرات هستند باید مسیر خود را به نفع کشور و نظام تغییر دهند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس اظهار داشت: کشور بزرگی همچون جمهوری اسلامی ایران نمی تواند از مذاکره هراسی داشته باشد و همواره کشورهایی که در مقام ضعف قراردارند، از مذاکرات فرار می کنند.
 
نکو گفت : نمی توان در تاریکی زندگی کرد و روابط با دیگران را قطع نمود. باید برای ارتباط با کشورهای دیگر گام برداشت البته حفظ منافع کشور در اولویت قرار خواهد داشت.
 
وی افزود: ملت هیچگاه ستم هایی را که غرب و امریکا به جمهوری اسلامی ایران روا داشته فراموش نخواهد کرد، ولی برای منافع کشور باید تلاش کرد تا در مذاکرات بهترین نتیجه حاصل شود.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب از این دوره مذاکرات به عنوان نرمش قهرمانانه یاد کردند، این سیاست می تواند شیوه و روش جدیدی باشد تا در مذاکرات از آن استفاده کرد.
به گزارش ایرنا،نکو گفت: اگر چه برخی انتقادات به تیم مذاکره کننده وارد است، ولی باید اجازه داد تا مذاکرات عملیاتی شود و نقدها را در قالب یک تحلیل منطقی و مستدل بیان کرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet