عید سعید فطر
1392/08/14 15:18:00
سرویس سیاسی

رئیس مجلس درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت/اودر وحدت نیروهای انقلاب نقش داشت

دکترعلی لاریجانی در پیامی درگذشت مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی را تسلیت گفت.
رئیس مجلس درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت/اودر وحدت نیروهای انقلاب نقش داشت دکترعلی لاریجانی در پیامی درگذشت مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/45191.jpg رئیس,مجلس,درگذشت,عسگراولادی,را,تسلیت,گفت/اودر,وحدت,نیروهای,انقلاب,نقش,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن پیام دکتر لاریجانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت یار دیرین انقلاب، حضرت امام و مقام معظم رهبری مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

مرحوم حبیب الله عسگراولادی از مجاهدان خستگی ناپذیر و از چهره های مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی بودند که سابقه بیش از 50 سال مبارزه حکایت از اراده قوی و اعتقاد ژرف ایشان به استقرار نظام جمهوری اسلامی بود.

آن مرحوم از بنیانگذاران هیأت مؤتلفه اسلامی در پیش از انقلاب بودند که اقدامات ایشان و سایر دوستانش در مؤتلفه نقش زیادی در مبارزات علیه رژیم ستمشاهی داشت.

ایشان همچنین در وحدت بخشی نیروهای انقلاب نقش فراوانی داشته و پس از پیروزی انقلاب نیز در سنگرهای متعدد از جمله نمایندگی مجلس شورای اسلامی، تصدی وزارت در دولت های مختلف، تأسیس کمیته امداد حضرت امام و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری خدمات فراوانی را به نظام عرضه داشتند.

این چهره سیاسی و مذهبی همواره در راه خدمت به مردم از هیچ سعی و کوششی فروگذار نکردند و با اتخاذ مواضع صریح و روشن از ارزش های نظام و انقلاب دفاع کردند و تا آخرین لحظات عمر خویش در خدمت به مردم و به ویژه محرومان و مستضعفان بودند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت حاج حبیب الله عسگراولادی به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده محترمشان، برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet