حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 17:11:27
سرویس اجتماعی
ربیعی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی متعهد شد:

پرداخت معوقات بازنشستگان کارخانه فولاد تا فردا صبح

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی خبر داد وگفت: حقوق بازنشستگان کارخانه فولاد ۵ ماه است که عقب افتاده و در این رابطه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قول داد که این معوقات تا فردا صبح واریز شود.
پرداخت معوقات بازنشستگان کارخانه فولاد تا فردا صبح عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی خبر داد وگفت: حقوق بازنشستگان کارخانه فولاد 5 ماه است که عقب افتاده و در این رابطه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قول داد که این معوقات تا فردا صبح واریز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42767.jpg پرداخت,معوقات,بازنشستگان,کارخانه,فولاد,تا,فردا,صبح Icana

فرج الله عارفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درتشریح جرئیات جلسه عصر امروز(سه‌شنبه 14 آبان ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس، توضیح داد: در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشت تا درباره برخی سوالات نمایندگان پاسخگو باشد.

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی نمایندگان مانند امیر خجسته، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس و حسن کامران دستجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای طرح سوال از آقای ربیعی مهمان کمیسیون اجتماعی بودند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در تشریح سالات نمایندگان افزود: با توجه به پرداخت نکردن حقوق بازنشستگان کارخانه فولاد به مدت 5 ماه نمایندگان از  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست رسیدگی داشتند که در این راستا وی توضیحاتی ارائه کرد و قرار شد تا فردا صبح تمام معوقات بازنشستگان پرداخت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet