حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 18:12:39
سرویس اجتماعی
قربانی از ارایه گزارش وزیر بهداشت در مورد کمبود واکسن فلج اطفال خبر داد:

خرید 3 هزار واکسن فلج اطفال/ کمبودها به زودی رفع می‌شود

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه دکتر هاشمی با حضور خود در کمیسیون گزارشی از کمبود واکسن فلج اطفال ارایه کرد، گفت: وزیر بهداشت برای رفع این مهم، اعلام کرد که حدود ‌۳ هزار واکسن فلج اطفال برای رفع کمبود خریداری شده است.
خرید 3 هزار واکسن فلج اطفال/ کمبودها به زودی رفع می‌شود سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه دکتر هاشمی با حضور خود در کمیسیون گزارشی از کمبود واکسن فلج اطفال ارایه کرد، گفت: وزیر بهداشت برای رفع این مهم، اعلام کرد که حدود ‌3 هزار واکسن فلج اطفال برای رفع کمبود خریداری شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg خرید,3,هزار,واکسن,فلج,اطفال/,کمبودها,به,زودی,رفع,می‌شود Icana

محمدحسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در مورد دستور کار امروز ( سه شنبه 14 آبان) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: کمیسیون امروز میزبان سه وزیر بهداشت، درمان، و آموزش پزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه دکترهاشمی در جلسه امروز کمیسیون بهداشت گزارشی در مورد راهکارهایی برای رفع مشکلات واکسیانسیون فلج اطفال ارایه کرد، ادامه داد: مشکل واکسن فلج اطفال امروز در جامعه ما شیوع پیدا کرده به همین سبب وزیر بهداشت برای رفع این مهم گزارشات خوبی را به کمیسیون ارایه داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با یادآوری اینکه در حال حاضر 3 هزار واکسن فلج اطفال خریداری شده است، تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک این واکسن‌ها وارد کشور می‌شود و بدون‌شک مشکلات واکسن فلج اطفال رفع خواهد شد.

قربانی، در مورد مشکلات موجود پیرامون تولید واکسن در حوزه سرم‌سازی رازی، یادآور شد: با توجه به اینکه این مهم در حوزه کاری وزارت جهاد کشاورزی است اما وزارت بهداشت تمایل دارد آن را زیر مجموعه خود قرار دهد تا بتواند بر اساس نیازهای خود به افزایش کیفیت و سلامت بیافزاید.

وی، با یادآوری حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بررسی بحث تجمیع بیمه‌ها،‌ تصریح کرد: براساس قانون برنامه تشکیل بیمه سلامت کل کشور از ضروریات است و با توجه به انتخاب محسنی بندپی به عنوان رئیس سازمان بیمه سلامت امیدواریم با همکاری بین وزیر بهداشت  و وزیر کار وضعیت حوزه سلامت و مشکلات پیرامون بیمه‌ها هرچه سریع‌تر رفع شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه استماع برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از دیگر برنامه‌های کمیسیون به شمار می‌رفت، ‌گفت: بر اساس گزارش‌های سجادی، امیدواریم وی بتواند رای اعتماد را از مجلس به دست آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet