هدر موبایل
1392/08/14 20:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دستغیب:

رهبر معظم انقلاب تحرک دیپلماسی را بسیار لازم می دانند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که اظهارات وزیر امورخارجه در کمیسیون امنیت ملی قانع کننده بود، گفت: رهبر معظم انقلاب به طور شفاف نظرات خودشان را فرمودند و تحرک دیپلماسی را لازم دانستند.
رهبر معظم انقلاب تحرک دیپلماسی را بسیار لازم می دانند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که اظهارات وزیر امورخارجه در کمیسیون امنیت ملی قانع کننده بود، گفت: رهبر معظم انقلاب به طور شفاف نظرات خودشان را فرمودند و تحرک دیپلماسی را لازم دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43190.jpg رهبر,معظم,انقلاب,تحرک,دیپلماسی,را,بسیار,لازم,می,دانند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«احمدرضا دستغیب» اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به طور شفاف روند مذاکرات هسته ای را مشخص وبر ضرورت تحرک دیپلماسی و اتکا به توانایی داخلی جهت افزایش اعتبار و اقتدار جمهوری اسلامی تاکید کرده اند.

دستغیب در خصوص حضور «محمدجواد ظریف» در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان گفت: نظر سایر نمایندگان محترم است اما در مجموع به نظر من پاسخ وزیر امور خارجه به سوالات نمایندگان قانع کننده بود و آقای ظریف ابهامات را برطرف نمود.
 
وی ادامه داد: البته سوال نمایندگان از وزرا حق نمایندگان است و هر یک از نمایندگان می توانند با دعوت از وزیر مربوطه سوال خود را مطرح کنند و اگر قانع نشدند این سوال پس از طی روال عادی در صحن مجلس مطرح می شود.
به گزارش ایرنا،دستغیب با رد ادعای مربوط به قانع نشدن اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اظهارات ظریف گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس پس از پاسخ وزیر مربوطه به سوال نمایندگان در کمیسیون رای گیری انجام نمی شود بلکه صرفا نماینده سوال کننده بیان می کند که آیا از اظهارات وزیر قانع شده است یا خیر؟/
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet