حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 02:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارند

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارد و همه باید تلاش کنیم تا با پشتیبانی کامل داخلی به فعالیت اصلی خود بپردازد.
تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارند رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارد و همه باید تلاش کنیم تا با پشتیبانی کامل داخلی به فعالیت اصلی خود بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/44829.jpg تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,مسوولیت,بزرگی,را,در,دست,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«کاظم جلالی» درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تیم مذاکره کننده و اینکه هیچ کس نباید این تیم را سازشکار بداند، گفت: توصیه های رهبری همواره چراغ راه مسوولان کشور است.

وی ادامه داد: همانگونه که ایشان فرمودند جنگ امروز در دو جبهه نرم و دیپلماتیک است چه کسانی که به عنوان سربازان جبهه جنگ نرم هستند و چه کسانی که در خط مقدم دیپلماسی کشور فعالیت می کنند، نباید تضعیف شوند.
 
نماینده مردم شاهرود در مجلس تصریح کرد: البته مجموعه مباحث هر قدر پخته تر شود بهتر است و کسانی که به عنوان تیم مذاکره کننده در حرکت هستند، می توانند استفاده کنند و پیشتازان دستگاه دیپلماسی بهتر می توانند به تصمیم گیران گزارش دهند و این گونه حرکات تضعیف تیم مذاکره کننده نیست.
 
به گزارش ایرنا؛جلالی اضافه کرد: تیم مذاکره کننده مسوولیت سنگینی را برعهده دارد که نیازمند تلاش مجموعه کشور است تا بتواند دستاورد خوبی را از مذاکرات به دست آورد. /
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet