حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 04:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سوابق خوبی در عرصه ورزش کشور دارد

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دارای سوابق خوبی در عرصه ورزش کشور است.
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سوابق خوبی در عرصه ورزش کشور دارد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دارای سوابق خوبی در عرصه ورزش کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/42941.jpg وزیر,پیشنهادی,ورزش,و,جوانان,سوابق,خوبی,در,عرصه,ورزش,کشور,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«رمضان شجاعی کیاسری»افزود: رزومه «نصرالله سجادی» وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.

شجاعی کیاسری ادامه داد: یکی از موضوعاتی که نمایندگان آن را دنبال می کنند بررسی توان مدیریتی و اجرایی نصرالله سجادی است.
 
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به روحیه ای که از آقای سجادی می شناسیم باید ببینیم که وی چقدر می تواند در حوزه جوانان موفق باشد.
 
به گزارش ایرنا،حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری در نامه ای به «علی لاریجانی» رییس مجلس شورای اسلامی، «نصرالله سجادی» را به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرده است.
نصرالله سجادی هم اکنون معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان است.
نصرالله سجادی وزیرپیشنهادی ورزش و جوانان، با حکم سرپرست قبلی این وزارتخانه یعنی صالحی امیری به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان منصوب شده بود.
وی تاکنون سرپرستی کاروان های جمهوری اسلامی ایران در 6 دوره بازی های المپیک تابستانی (از المپیک 1988 سئول تا 2008 پکن) و 9 دوره بازی های آسیایی را بر عهده داشته است.
سجادی که دانشیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران است، مسوولیت هایی از جمله قائم مقام سازمان تربیت بدنی (وزارت ورزش)، ریاست فدراسیون فوتبال، عضو شورای المپیک آسیا، معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و … را بر عهده داشته است.
صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان یکشنبه آینده بررسی می شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet