حلول ماه ربیع الاول
1392/08/14 18:25:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابوترابی:

بررسی طرح "کاداستر" در کمیسیون قضایی مجلس ادامه دارد

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: "کاداستر" تصرفات غیر قانونی و اشتباهات را به حداقل می‌رساند و در حال حاضر ۲ ماده باقی‌مانده این طرح در دست بررسی است.
بررسی طرح "کاداستر" در کمیسیون قضایی مجلس ادامه دارد عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: "کاداستر" تصرفات غیر قانونی و اشتباهات را به حداقل می‌رساند و در حال حاضر 2 ماده باقی‌مانده این طرح در دست بررسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/42923.jpg بررسی,طرح,"کاداستر",در,کمیسیون,قضایی,مجلس,ادامه,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"ابوالفضل ابوترابی"  با اشاره به اصلی ترین موضوع مورد بحث در کمسیون حقوقی قضایی گفت: در حال حاضر طرح کاداستر در حال بررسی اعضاء کمیسیون است، به این معنا که ثبت و اسناد املاک برای شعبه‌های الکترونیک به صورت ماهواره‌ای و مشخصات بین‌المللی انجام شود.
 
عضو کمیسیون قضایی مجلس خاطرنشان کرد: طرح کاداستر، تصرفات غیر قانونی و اشتباهات را به حداقل می‌رساند و در حال حاضر دو ماده باقی‌مانده این طرح در دست بررسی است که پس از اتمام، به صحن علنی مجلس ارجاع داده خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،؛ کلیات تعاریف مربوط به طرح کاداستر(حدنگاری زمین)، شرح وظایف سازمان ثبت در مورد این طرح و همچنین نحوه همکاری ادارات و سازمان‌های دیگر با سازمان ثبت امروز در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مصوب شد و 5 ماده از طرح مذکور با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد رسمی کشور در این کمیسیون به تصویب رسید./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet