شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/14 19:33:00
سرویس سیاسی
افضلی فرد:

شورای عالی انقلاب فرهنگی از روند صدور مجوز برای دانشگاه ایرانیان گزارش می‌دهد

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در تشریح جلسه مشترک با کمیسیون آموزش و تحقیقات با موضوع بررسی پرونده دانشگاه ایرانیان، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی مکلف به ارائه گزارش از روند صدور مجوز این دانشگاه شد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی از روند صدور مجوز برای دانشگاه ایرانیان گزارش می‌دهد سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در تشریح جلسه مشترک با کمیسیون آموزش و تحقیقات با موضوع بررسی پرونده دانشگاه ایرانیان، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی مکلف به ارائه گزارش از روند صدور مجوز این دانشگاه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/45668.jpg شورای,عالی,انقلاب,فرهنگی,از,روند,صدور,مجوز,برای,دانشگاه,ایرانیان,گزارش,می‌دهد Icana

مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره جزئیات نشست مشترک دو کمیسیون "اصل نودم قانون اساسی" و "آموزش و تحقیقات و فناوری" مجلس گفت: در این جلسه پرونده دانشگاه ایرانیان به لحاظ حقوقی و اداری مورد بحث قرار گرفت و تخلف‌های مالی و صدور مجوز آن در حضور وزرای علوم و بهداشت و دادستان دیوان محاسبات بررسی شد. 

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه دیوان محاسبات را از روند بررسی پرونده دانشگاه ایرانیان در خصوص مسائل مالی به اعضاء گزارش داد و پس از آن نیز وزیر بهداشت درباره مستندات مربوط به این دانشگاه مباحثی را مطرح کرد سپس وزیر علوم نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز صحبت کرد و به سؤالات نمایندگان پاسخ گفت.

وی ادامه داد: با توجه به طولانی شدن بحث مقرر شد تا شورای انقلاب فرهنگی گزارشی را از روند صدور مجوز دانشگاه ایرانیان تهیه و پس از یک هفته به کمیسیون اصل 90 ارائه کند تا نشست مشترک دیگری برگزار ‌شود و اگر نیاز بود نماینده دانشگاه ایرانیان هم حضور داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس تصریح کرد: همچنین امروز کمیته سیاسی نظامی کمیسیون اصل 90 در جلسه خود با حضور معاونین و حراست وزارت صنعت‌، معدن و تجارت موضوع فروش خودروهای مگان استفاده شده در اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران را بررسی کرد و مقرر شد تا گزارش کاملی از روند فروش این خودروها تا پایان آبان‌ماه از سوی وزارت صنعت تهیه و به کمیسیون ارائه شود./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet